Politerno > Україна і світ > Резніков написав заяву про відставку – Умєров готується замінити його

Резніков написав заяву про відставку – Умєров готується замінити його

  • 4 Вересня, 2023
  • 342 Переглядів
  • 0

Олексій Резніков подав до Верховної Ради заяву про відставку з посади міністра оборони України і висловив готовність звітувати. Рустем Умєров, якого планують призначити замість Резнікова, подав до парламенту заяву про звільнення з посади голови Фонду держмайна.

Про це повідомили Олексій Резніков у Facebook і X (Twitter), та голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“На виконання рішення президента України Володимира Зеленського подав до Верховної Ради України заяву про відставку. До звіту готовий. Тримаймо стрій!”, – зазначив Резніков.

У своїй заяві Резніков заявив, що за 550 днів повномасштабної війни звільнено понад 50% окупованих Росією територій України. 

За словами Резнікова, за 22 місяці на посаді міністра оборони він виконав ключові завдання, які було покладено на нього.

Серед здобутків міністр назвав отримання зброї від партнерів і зближення з НАТО, проведення “реформ у сфері закупівель” і впровадження “автоматизованих систем управління військами”.

Відставка Резнікова відбувається після низки скандалів довкола державних закупівель для війська, зокрема яєць та курток. Резніков заперечує, що закупівлі відбувалися за завищеними цінами. 

На посаду міністра оборони замість Резнікова планують уже цього тижня призначити Рустема Умєрова, який зараз очолює Фонд державного майна.

До Верховної Ради вже надійшла заява від Рустема Умєрова про звільнення з посади голови ФДМ. Заяву буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні, повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, на аеродромі “Енгельс” у Саратовській області росіяни захищають турбогвинтові стратегічні бомбардувальники Ту-95 автомобільними шинами.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE