Politerno > Україна і світ > Поки РФ веде розвідку енергооб’єктів, “медведчуківець” став спікером Південноукраїнської АЕС

Поки РФ веде розвідку енергооб’єктів, “медведчуківець” став спікером Південноукраїнської АЕС

  • 20 Вересня, 2023
  • 258 Переглядів
  • 0

Спікером Південноукраїнської АЕС став екскоординатор проросійського руху “Український вибір” Ярослав Маленченко.

Про це повідомила пресслужба Південноукраїнського енергокомплексу.

“На посаду начальника управління інформації та громадських зв’язків ПАЕС призначено нового керівника – Ярослава Маленченка. 

Він має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах і в сфері комунікацій, зокрема працював у центральних органах влади, державних і приватних компаніях. У своїй новій ролі Ярослав Маленченко буде відповідальним за забезпечення ефективної комунікації між ПАЕС та громадськістю, просування позитивного іміджу станції та підвищення рівня довіри до атомної енергетики”, – йцдеться у повідомленні.

МАЛЕНЧЕНКО, ФОТО З ПРЕССЛУЖБИ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОГО ЕНЕРГОКОМПЛЕКСУ

Судячи з публікацій у ЗМІ, у 2013 році Маленченко став координатором та офіційним представником руху “Український вибір” у Миколаївській області.

Це проросійська організація, яку в 2012 році заснував кум Путіна Віктор Медведчук. Керівникам цієї ГО пізніше оголосили підозри за участь в організації “референдуму” в Криму.

Зокрема, судячи матеріалів у ЗМІ, Маленченко у 2013 році брав участь в мітингу проти візиту до Миколаєва представника ЄС. Тоді він заявив, що “європейський шлях розвитку – це шлях до знищення незалежності України”.

У той же час представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону заявив, що російські загарбники ведуть розвідку українських енергетичних об’єктів з метою подальших ударів, а Сили оборони посилено готуються до таких дій агресора.

"В тому числі є інформація, що ворог проводить і розвідувальні заходи по енергетичній інфраструктурі, і загроза повторення терористичних атак існує", - зазначив Юсов.

За його словами, Україна посилено готується до такого сценарію. Він підкреслив, що не доводиться сподіватись, що країна-агресор відмовиться від планів атакувати енергетику.

"І ми повинні серйозно до цього ставитись. Як пересічні громадяни з точки зору підготовки до цього періоду і просто реагування на сигнали повітряної тривоги, так і, звичайно, Сили оборони. І така робота ведеться!" – підкреслив представник ГУР.

При цьому Юсов зазначив, що на сьогодні темпи виробництва ракетного озброєння у Росії не дозволяють поповнювати його запаси на попередньому рівні. "Одна справа плани, друга справа, як реалізуються ці плани", - підкреслив він.

Він нагадав про наймасованішу атаку росіян, коли вони запустили по Україні одночасно 120 ракет. Зараз на таке окупанти неспроможні, але це загроза лишається. "Скільки би тих ракет не було звичайно їх треба збивати. І над цим робота буде вестись", - сказав представник ГУР.

Нагадаємо, народні депутати схвалили виправлений закон про відновлення е-декларування.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE