Politerno > Україна і світ > У Севастополі гриміли вибухи, Керченський міст знову перекрили, окупанти кажуть про ППО

У Севастополі гриміли вибухи, Керченський міст знову перекрили, окупанти кажуть про ППО

  • 30 Жовтня, 2023
  • 310 Переглядів
  • 0

Об 11:22 у тимчасово окупованому Севастополі почала лунати повітряна тривога, окупанти відразу ж перекрили Кримський міст і заявили, що працює ППО.

Так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв опублікував у соцмережі повідомлення про повітряну тривогу з рекомендаціями закрити вікна, перекрити воду, вимкнути газ і світло і або йти в укриття, або сховатися в будинку за несучою стіною.

Також окупанти повідомили, що рух автотранспорту Кримським мостом тимчасово перекрито, повідомив оперативний канал про роботу Кримського мосту в Telegram.

“Тих, хто перебуває на мосту і в зоні огляду, просимо зберігати спокій і дотримуватися вказівок співробітників транспортної безпеки”, − йдеться в повідомленні.

Через деякий час Развожаєв заявив про роботу ППО в місті.

“У Севастополі працює система ППО. Прохання всім зберігати спокій. Усі служби приведені в стан бойової готовності”, – додав колаборант.

Він також додав, що поява диму в районі Севастопольської бухти пов’язана з тим, що російські військові нібито використовують табельні засоби маскування.

Telegram-канал Кримський вітер публікує фото стовпів диму в Севастополі.

Ще пізніше Развожаєв повідомив, що, за попередніми даними, над Севастополем “військові збили дві повітряні цілі”.

“Усі служби продовжують контроль обстановки. За інформацією від ЄДДС, уламки впали на територію школи №27 на Північній стороні, на вулиці Пасічній і в Інкермані. Прошу всіх зберігати спокій і поки не залишати місця укриття”, – заявив Развожаєв.

Ще пізніше російське Міноборони РФ в Telegram повідомило, що Крим нібито атакували 8 крилатими ракетами “Storm Shadow” і що нібито всі ракети збила ППО.

Нагадаємо, з наближенням зими Україна, яка потребує більше засобів протиповітряної оборони, щоб захистити свої електромережі від російських ударів, разом із США створила “гібридні монстри” – переобладнані системи ППО.


Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE