Politerno > Україна і світ > Європарламент відкриє офіс у Києві – Euractiv

Європарламент відкриє офіс у Києві – Euractiv

  • 21 Листопада, 2023
  • 256 Переглядів
  • 0

Європейський парламент погодився відкрити офіс в Україні для посилення підтримки українського парламенту на прохання високопосадовців українського уряду.

Про це йдеться у документі бюро Європарламенту, з яким ознайомився Euractiv, передає “Європейська правда“.

Рішення, схвалене в понеділок увечері, має на меті полегшити відносини з українським парламентом, зокрема, налагодити його контакти з “відповідними комітетами” Європарламенту, а також полегшити адміністративну роботу.

Бюро є органом Європейського парламенту, відповідальним за ухвалення адміністративних рішень щодо внутрішнього функціонування інституції.

Європейський парламент має офіс зв’язку для кожної країни-члена, який допомагає парламенту налагоджувати з ними зв’язки, наприклад спілкуючись із зацікавленими сторонами, організовуючи заходи та підтримуючи зв’язки з місцевими ЗМІ.

Згідно з документом, лише кілька офісів Європарламенту відкрито в неєвропейських містах, зокрема в Нью-Йорку, Аддіс-Абебі та Джакарті, “де співробітники парламенту відряджаються до Представництва ЄС”.

Делегація ЄС у кожній країні, що не є членом ЄС, є дипломатичним представництвом ЄС на цій території, підпорядкованим Європейській службі зовнішніх справ.

Як відомо, президентка Європейського парламенту Роберта Метсола послідовно виступає на підтримку України від початку російського вторгнення в лютому 2022 року. Минулого року Європарламент присудив премію Сахарова за свободу слова українському народу та президенту Володимиру Зеленському.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро та САП повідомили про підозру директорці держпідприємства та власнику приватного товариства-забудовника, які намагалися дати хабар “квартирами” керівництву Мінвідновлення.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE