Politerno > Україна і світ > “Знайшли вже десь 90% рішень”: Залужний заявив, що 2024 рік буде відрізнятися технологічно

“Знайшли вже десь 90% рішень”: Залужний заявив, що 2024 рік буде відрізнятися технологічно

  • 26 Грудня, 2023
  • 624 Переглядів
  • 0

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний упевнений у тому, що 2024 рік відрізнятиметься, наголосивши, що для цього робиться все необхідне.

“Можу вас запевнити в тому, що 2024 рік, саме військовий, відрізнятиметься від 2023-го. Ми в будь-якому разі все для цього робимо. На жаль, мушу констатувати, що противник від нас не відстає… Ви бачите, що відбувається. Особливо останніми днями йде потужне протистояння на рівні застосування технологій насамперед. Але ми не зменшуємо в цьому набір”, – сказав головком на пресконференції у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

Окремо Залужний подякував Міноборони за підтримку всіх технологічних “проривів”, які були запропоновані.

“Я думаю, у нас усе вийде. Я в цьому впевнений”, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

Він наголосив, що 2024 рік “не просто відрізнятиметься, він має відрізнитися, інакше нас очікує те, про що я писав у статті (стаття для The Economist -ред)”.

“Відповідно, ми ці проблеми знайшли, і знайшли вже десь 90% рішень тих питань, які потрібно буде обов’язково вирішити, щоб наступного року діяти більш ефективно і найголовніше – зберегти людей. Над цим працюємо. З нами абсолютно погодилися наші партнери, які також цікавилися цим питанням”, – запевнив Залужний. 

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що військове командування України на постійній основі формує свої запити на боєприпаси, зброю та людський ресурс, але запиту на конкретну цифру мобілізованих уряду не подавало.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE