Politerno > Україна і світ > Головнокомандувач армії Нідерландів закликає країну готуватися до війни з РФ

Головнокомандувач армії Нідерландів закликає країну готуватися до війни з РФ

  • 28 Грудня, 2023
  • 305 Переглядів
  • 0

Головнокомандувач армії Нідерландів Мартін Вайнен, який з нового року йде у відставку, заявив, що країна та суспільство мають готуватися до війни з Російською Федерацією.

Про це Вайнен заявив в інтерв’ю De Telegraaf, повідомляє NL Times.

“Нідерланди повинні серйозно боятися війни, і наше суспільство має готуватися до неї”, – зазначив генерал.

За його словами, Гаага повинна наслідувати приклад Швеції, Фінляндії та країн Балтії, адже вони межують з РФ або знаходяться близько до неї, тому краще підготовлені до початку війни.

“Нідерланди мають зрозуміти, що все суспільство має бути готовим до того, що щось піде не так. Ми не повинні думати, що наша безпека гарантована лише тому, що знаходимося за 1500 кілометрів від них”, – зазначив Вайнен, додавши, що у цивільного населення мають бути запаси їжі та питної води на випадок надзвичайних ситуацій.

Топ-генерал попередив, що РФ продовжує ставати сильнішою, тому сильна армія необхідна як стримуючий фактор.

“Є лише одна мова, яку розуміє Росія, і це мова сильної армії”, – сказав він, наголосивши на важливості того, щоб країна усунула дефіцит кадрів у військах.

Вайнен вказав, що багато очікує від ініціативи у вигляді одного року добровільної служби для молоді, який був запроваджений після аналогічної програми у Швеції. Топ-генерал сподівається залучати дві-три тисячі молодих людей щороку, третина з яких, ймовірно, оберуть кар’єру в армії, а третина стане резервістами.

Нагадаємо, троє військових, відео із розстрілом яких днями з’явилося в мережі, були бійцями 82 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE