Politerno > Україна і світ > Підсумки “Рамштайну”: Умєров каже, що дронів буде більше, F-16 – за графіком

Підсумки “Рамштайну”: Умєров каже, що дронів буде більше, F-16 – за графіком

  • 14 Лютого, 2024
  • 364 Переглядів
  • 0

Міністр оборони Рустем Умєров поінформував про результати 19-го засідання контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”.

Про це Умєров повідомив у Facebook.

За словами міністра оборони України, це були “плідні перемовини в рамках Коаліції спроможностей”.

Офіційно розпочала роботу коаліція інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони: вже приєднались 15 країн. Умєров подякував Німеччині, Франції та США за лідерство.

“Артилерійські системи і снаряди – на порядку денному. Зокрема, спільне виробництво. Працюємо над цим, вже є результати”, – запевнив міністр.

Стосовно надходження сучасних винищувачів F16. За словами очільника МОУ “йдемо за графіком у рамках всіх домовленостей з партнерами”.

Посилюватиметься взаємодія з партнерами в питанні безпілотних систем. Нині офіційно запустили роботу Коаліції дронів. Вже вісім країн приєднались — Швеція, Британія, Данія, Німеччина, Литва, Естонія, Нідерланди, Латвія.

"Окрема подяка Сполученим Штатам та міністру оборони Ллойду Остіну, який головував на засіданні.

Підтримка партнерів є. Працюємо, щоб вибити росіян з наших територій — як на землі, так і в морі, і на небі", - додав міністр.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук не підписав розпорядження про відрядження лідера фракції “Європейська солідарність” Петра Порошенка для участі в Мюнхенській конференції з безпеки через нібито загрозу його життю за кордоном.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE