Politerno > Україна і світ > Українська розвідка здобула секретні документи ворогів, “хакнувши” сайт російського Міноборони

Українська розвідка здобула секретні документи ворогів, “хакнувши” сайт російського Міноборони

  • 4 Березня, 2024
  • 234 Переглядів
  • 0

Кіберфахівці Головного управління розвідки у результаті DDoS-атаки отримали доступ до серверів Міністерства оборони РФ і дістали багато даних про військове керівництво окупантів, накази, звіти, розпорядження росіян.

“Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало МО РФ, а також − масивом секретної службової документації російського міністерства війни”, – повідомляє ГУР.

Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад 2000 структурних одиниць Міноборони Росії.

У ГУР кажуть, що отримана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок.

“Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів МО РФ, а ще заступників, помічників, спеціалістів − усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою “бюрократъ””, − цитує повідомлення ГУР Українська правда.
Розвідка зазначає, що у її розпорядженні опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ Іванова Тимура Вадимовича, який “відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною”.

Читайте також: У посланні Путіна до Федеральних зборів присутній страх перед можливою гонкою озброєнь із Заходом

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE