Politerno > Україна і світ > НАБУ спільно з польськими спецслужбами розслідує закупівлі озброєння за завищеними цінами для ЗСУ

НАБУ спільно з польськими спецслужбами розслідує закупівлі озброєння за завищеними цінами для ЗСУ

  • 9 Квітня, 2024
  • 156 Переглядів
  • 0

9 квітня 2024 року на території України та Республіки Польща проведено обшуки у межах справи щодо можливої закупівлі озброєння за завищеними цінами у квітні 2022 – лютому 2023 рр.

Це стало можливим завдяки співпраці НАБУ і САП з Міністерством оборони України та Відділом по боротьбі з кримінальним терором і вбивствами Столичного управління поліції Республіки Польща в межах механізму міжнародної правової допомоги.

Слідчі дії спрямовані на дослідження ланцюга постачання іноземного озброєння та перевірки інформації про можливе штучне завищення його вартості через участь компаній-посередників, зареєстрованих за межами України.

Зібрані докази будуть використані детективами НАБУ для надання правової оцінки діям посадовців. Наразі розслідування триває.

Чинне керівництво Міністерства оборони активно сприяє Національному бюро у розслідуванні кримінального провадження.

Читайте також: Викрили схему незаконного нарахування “бойових” на 3,5 млн грн бійцям, які перебували у тилу, а не на передовій

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE