Politerno > Україна і світ > “На мою особисту думку”: Зеленський вважає, що надходжень від США не вистачає

“На мою особисту думку”: Зеленський вважає, що надходжень від США не вистачає

  • 1 Червня, 2024
  • 473 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський назвав повільною допомогу від США і пояснив, що грошей, які наразі надійшли, не вистачає.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю The Guargian.

“З цієї суми, я вважаю, на сьогодні мало прийшло. На мою особисту думку. Я не можу укомплектувати бригади-резерви, щоб просто поміняти ті бригади, які стоять, щоб була нормальна ротація.

Росія чітко це розуміє – що вони роблять із Харковом і чому вони йдуть на Північ – щоб розтягнути фронт. Вони знають, що в нас недоукомплектований резерв, вони знають, що ми не можемо відправити резерв без відповідної зброї – як вони відправляють своїх, як м’ясо.

Вони розуміють, що ті наші війська, які стоять на Сході, а Росія не відмовляється від головної мети окупувати повністю схід нашої держави – треба розтягнути наші сили.

Якби прийшло достатньо, ми б укомплектували бригади, ми б не забирали наші сили з Донбасу, і могли б відповідати далекобійністю на Харківщині”, – заявив Зеленський.

Зеленський погодився, що сума, виділена Конгресом США, велика, і укомплектувати бригади “просто і швидко”, але “цієї швидкості не вистачає Заходу”.

Президент також пояснив, що Україні потрібна допомога швидше, оскільки кожної хвилини РФ може забрати людські життя.

Президент США Джо Байден 24 квітня підписав ухвалений Конгресом пакет законодавства з майже 61 мільярдом доларів допомоги Україні та іншим союзникам США. Одразу після цього США оголосили про пакет військової допомоги Україні вартістю 1 мільярд доларів.

У США раніше висловили сподівання, що нова американська військова допомога, розблокована після рішення Конгресу, допоможе Збройним силам України з часом повернути ініціативу на полі бою, але широкомасштабний український наступ найближчим часом малоймовірний.

Також слід зазначити, що днями, під час інтерв’ю центральноазіатським ЗМІ, журналістам з Казахстану, Киргизстану та Узбекистану, Зеленський звинуватив президента США Джо Байдена у бездіяльності перед вторгненням. Зокрема, він заявив, що той не вводив санкції проти Путіна.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE