Politerno > Україна і світ > Головнокомандувач ЗСУ завів мову про необхідність зменшення втрат на фронті

Головнокомандувач ЗСУ завів мову про необхідність зменшення втрат на фронті

  • 24 Червня, 2024
  • 469 Переглядів
  • 0

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті.

Як передає Укрінформ, ці питання головнокомандувач обговорив з командирами, відповідальними за підготовку у ЗСУ, представниками навчальних центрів, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами, які підтримують ЗСУ протягом усієї війни.

“Якісна підготовка, ефективна медична допомога і технологічна перевага — ми створюємо універсальну систему для кожного підрозділу, ключовим пріоритетом якої є збереження життя наших воїнів”, – зазначив Сирський.

За його словами, “зменшення втрат під час бойових дій залежить від багатьох факторів та обставин”.

“Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки”, – зауважив Сирський.

Також була обговорена технологічна складова, яка впливає на збереження життя українських воїнів.

“Один із напрямків – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ. Для прискорення цієї роботи ми сформували новий рід військ – Сили безпілотних систем. Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових”, – підкреслив головнокомандувач

Читайте також: “Вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал”: Кротевич написав до ДБР заяву на генерала

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE