Politerno > Україна і світ > Успішна країна, яка міцно стоятиме у військовій та економічній сферах: Блінкен про перемогу України

Успішна країна, яка міцно стоятиме у військовій та економічній сферах: Блінкен про перемогу України

  • 2 Липня, 2024
  • 149 Переглядів
  • Comments Off

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив, що США в підсумку бачать Україну успішною країною, яка міцно стоятиме у військовій та економічній сферах, а також матиме міцну демократію.

Про це Блінкен заявив під час виступу в Інституті Брукінгса у Вашингтоні, повідомляє “Європейська правда”.

Держсекретаря запитали, що США вважатимуть перемогою України та що НАТО готовий взяти на себе для забезпечення перемоги, яка збереже її суверенітет.

“Що таке успіх? Для нас, думаю, успіх дуже зрозумілий. Це Україна, яка є сильною, успішною країною, що дедалі більше інтегрується із Заходом, та країна, яка може стояти на власних ногах у військовому, економічному й демократичному плані”, – зазначив він.

За його словами, Сполучені Штати проводять політику, яка забезпечує рух Києва в цьому напрямку. Він пояснив, що у військовій площині Україна вимушена боротися з агресією РФ, в чому їй допомагає коаліція з багатьох країн.

“Але також дуже важливо, щоб Україна розвивала здатність стримувати й захищатися від агресії в майбутньому протягом багатьох років. Президент Байден очолив зусилля, спрямовані на те, щоб понад 30 країн погодилися укласти двосторонні угоди про безпеку з Україною протягом десятиліття”, – вказав Блінкен.

Держсекретар зауважив, що США намагаються стимулювати приватні інвестиції в Україну, щоб “її економіка могла зростати й процвітати”.

“Звісно, як для військового потенціалу, так і для економічного, потрібно, щоб були засоби ППО, щоб захистити території, в які ви інвестуєте. Ми працюємо над цим. Я думаю, що ви побачите більше новин про це найближчими тижнями, коли відбудеться саміт НАТО, що відбудеться наступного тижня”, – пообіцяв він.

Посадовець також наголосив, що початок переговорів ЄС про вступ є найкращою гарантією того, що Україна продовжуватиме здійснювати необхідні реформи для зміцнення та поглиблення демократії.

“Кінцевий результат – це успішна країна, яка міцно стоїть у цих трьох сферах, і є найсильнішою відповіддю (лідеру РФ Володимиру) Путіну”, – резюмував Блінкен.

БлінкеНагадаємо, найближчим часом можуть з’явитись новини про надання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Вони очікуються до саміту НАТО 9-11 липня.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE