Politerno > Україна і світ > “Де вони були перервані”: Путін пропонує прямі переговори з Україною у Стамбулі

“Де вони були перервані”: Путін пропонує прямі переговори з Україною у Стамбулі

  • 11 Травня, 2025
  • 468 Переглядів
  • Comments Off

У нічній заяві 11 травня правитель Росії Володимир Путін заявив, що нібито налаштований на “прямі переговори” з Києвом у Стамбулі в четвер, 15 травня.

Путін запропонував у четвер, 15 травня, прямі перемовини з Україною і там же обговорити нові перемир’я.

“Пропонуємо відновити прямі переговори з Київським режимом у четвер, 15 травня у Стамбулі, де вони були перервані”, – заявив Путін.

Для цього, за словами Путіна, не потрібно жодних додаткових умов.

У своєму зверненні Путін вперше так звану “СВО” назвав війною.

У зверненні Путін також заявив, що очікує відповіді на свою пропозицію від київської влади та її “кураторів”.

За словами помічника глави РФ Юрія Ушакова, делегація від РФ поїде до Стамбула, про її склад буде оголошено пізніше.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки схвалили передачу Німеччиною 125 ракет для РСЗВ великої дальності (для систем MARS II, M142 HIMARS тощо) і 100 ракет для ЗРК Patriot для України.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE