У неділю зранку російське Міноборони заявило про вихід окупантів на “західний кордон ДНР” та продовження наступу “на території Дніпропетровської області”.
У коментарі “Українській правді” речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов спростував заяву ворожого відомства.
“Інформація не відповідає дійсності. Тривають бойові дії в Донецькій області. Ворог в Дніпропетровську область не зайшов”, — заявив він.
Водночас у Силах оборони Півдня заявляють, що росіяни не полишають намірів зайти у Дніпропетровську область, але українські захисники з 31-ї окремої бригади “мужньо й професійно тримають свою ділянку фронту, ламаючи плани окупанта”.
За даними DeepState, росіянам залишається близько двох кілометрів до Дніпропетровської області, а тиск в напрямку Новопавлівки продовжується щодня.
Читайте також: президент Володимир Зеленський заявив, що США перекинули на Близький Схід 20 тисяч ракет, які раніше планували використати в Україні для боротьби з “Шахедами”.