Після того, як тернопільський волонтер Ігор Хома виступив із жорсткою критикою мера Тернополя Сергія Надала на тлі комбінованої атаки на Тернопіль 6 червня, до нього навідалися працівники поліції та ТЦК. Волонтер звинуватив міського голову у замовленні його примусової мобілізації.
Ігор Хома опублікував відео з назвою “Надал хоче мене вбити!”, на якому зафіксовано його суперечку з правоохоронцем та людиною у військовій формі. Волонтер заявив, що був на ВЛК та є обмежено придатним. Також він стверджує, що навчається у ВУЗі.
На відео чути, як Хома заявляє візитерам, що Сергій Надал “напустив на нього собак” після критики щодо неналежного забезпечення ЗСУ Тернопільською міською радою.
Перед цим волонтер записав відео, де стверджував, що Сергій Надал “дав наказ, щоб мене прийняли” та додав, що в Тернополі є проблеми з укриттями.
Також він заявляв, що “клянчить” в людей гроші на дрони, поки Сергій Надал вкладає у місті бруківку. Волонтер пригрозив міському голові, що разом з військовими винесе його, посадить в смітник та вивезе з Тернополя.
Варто нагадати, що це не перше повідомлення про переслідування поліцієїю та ТЦК на замовлення Тернопільського міського голови Сергія Надала. Раніше подібні заяви робив відомий в Тернополі своїми викривальними журналістськими розслідуваннями редактор Politerno Андрій Щесняк. Після чого Сергій Надал ще й подав до суду позов проти журналіста щодо “захисту честі і гідності”.
Зважаючи на зазначене можна зробити висновок, що Сергій Надал не припиняє тактику “розправ” над критиками його діяльності з використанням правоохоронних органів та ТЦК.
Цікаво, чи Сергій Надал буде подавати в суд і доводити, що заяви Ігоря Хоми – це наклепи та образи.
Читайте також: Верховна Рада на засіданні 3 червня підтримала в першому читанні законопроєкт №13165-2 авторства нардепа з Тернопільщини Івана Калаура, який стосується оновлення процедур подання декларацій доброчесності суддів. За законопроект проголосували 258 депутатів, у тому числі 197 «слуг народу». Центр протидії корупції заявив, що по свої суті законопроєкт перетворить перевірки декларації доброчесності суддів на формальність.