Politerno > Блоги > Andriy Budzinsky > Тернопільські телеканали: ми сміялися з мо@@@лів… Тернопіль живе в тій же реальності

Тернопільські телеканали: ми сміялися з мо@@@лів… Тернопіль живе в тій же реальності

Що з тернопільськими телеканалами?

А пам’ятаєте як ми сміялися з мо@@@лів, коли їхні протести повністю замовчувалися центральними телеканалами, а натомість всі сюжети були лише про Україну? Це може бути смішно доки не побачиш, що Тернопіль живе в тій же реальності. Всі знають, що в четвер під стінами Тернопільської міської ради, відбулася масова акція протесту: “ЗСУ в першу чергу”. Було дуже багато публікацій від друкованих ЗМІ, а також прямі трансляції.

 


Але схоже, що це не важлива подія для трьох основних місцевих телеканалів:

ТВ-4, ІНТБ та Тернопіль 1, які повністю проігнорували дану подію, що була широко анонсована за декілька днів. Дотепер жодного сюжету чи публікації про дану подію. (Телеканал ТВ-4 лише о 17:30 наступного дня опублікував матеріал на своєму новинному сайті, на сторінці ФБ такого матеріалу немає досі. Чи був і коли, сюжет в ефірі телеканалу наразі невідомо).

Місцева влада повністю підігнула під себе інформаційну політику цих каналів і якщо вам це нагадає кремлівську схему знищення незалежної журналістики, то ви цілком праві, адже зокрема такими методами прийшов до влади ботексний дід.

Що таке контроль основного медіаресурсу в одних руках? Це в першу чергу контроль виборчого процесу. Скільки разів ви чули фразу, що голосуємо за тих самих, бо більше нема за кого? А звідки глядач зможе дізнатися про людей, які дійсно працюють і захищають права простих людей, якщо центральні телеканали цього не показують. Лише хороші новини про діяльність місцевої влади, або якісь нейтральні новини, накшталт невеликого мітингу під судом у справі про підпали автівок, про який телеканал ІНТБ зняв цілий сюжет.

Якщо людина молодшого віку і не часто дивитися місцеві телеканали, оскільки частіше використовує соцмережі для отримання інформації, то старше покоління якраз в основному споживає інформацію саме з телеекранів. Тож коли перед виборами не будете знати за кого голосувати чи про якусь важливу подію почуєте вперше, то знаєте кому за це дякувати. Як ставитися до цих телеканалів вирішувати вам, але замочувати таку ситуацію – це сприяти їхній ганебній діяльності.

“” Читайте також: Підключення будинку між 5-ою школою та ОДА замість забудівника проводила міськрада – “Тернопільські підсумки”

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE