Politerno > Блоги > Тарас Білан > Підключення будинку між 5-ою школою та ОДА замість забудівника проводила міськрада – “Тернопільські підсумки”

Підключення будинку між 5-ою школою та ОДА замість забудівника проводила міськрада – “Тернопільські підсумки”

Злодій не може бути патріотом» – Вячеслав Чорновіл(уривок з книги «Вбити ТАрнопіль»)…

14.09.2023р. Тернополяни вийшли на пікет до Тернопільської міської ради з вимогою перенаправити кошти «з бруківки», – на потреби ЗСУ.На зустріч особа, яку найняли мешканці міста, на 5 років, для управління господаркою – громадянин Надал С.В. – не вийшов. Адже хвалитись нічим. Тернопільська міська рада на допомогу ЗСУ виділила чи не найменше з усіх міст України. ЗМІ пишуть: – не більше 2% коштів. Офіційне пояснення – не має коштів, бюджетом не передбачено…

В цей же час, як повідомили нам, на правах анонімності, S.V. заробив чергових 4.5 млн. грн. для себе, за рахунок Тернопільського бюджету.

 

Як саме, читайте нище: між 5 – ою школою та Тернопільською ОДА – виріс багатоповерховий будинок (див. фото). Правда це нічого, що там порушено Державні Будівельні Норми, а приміщення школи, коли били сваї, – добряче тріснуло… Благо, що діти очільника міста не вчаться в цій школі а живуть десь в Філадельфії (США) (у Флориді – Politerno).

Про дрібні суми подяки «за невбачання складу злочину в трісновшому навчальному закладі» – ми навіть, і не пишемо… уже…

Усе літо 2023р. Тернополяни споглядали, як біля Тернопільської ОДА черговий раз зривали асфальт, черговий раз перекладали бруківку.

На перший погляд – мер займається господаркою.

А насправді: роботи по підключенню новозбудованого будинку (технічна документація, техніка, амортизація, люди, а саме основне, – час) – замість забудівника, проводила Тернопільська міська рада. Загальна вартість цих робіт склала більше 7 млн. грн. КОШТІВ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ.

Яких для ЗСУ – не має…

За таку послугу, кошти в сумі 4.5 млн. грн. , в якості подарунку, перекочували в кишеню керівника міста ТАрнополя від забудівника.

Робіть висновки Панове…

«Злодій не може бути патріотом» – свого часу казав В’ячеслав Чорновіл

Голова ГО «Тернопільські підсумки» Білан Т.Б.

P.S.

1. Маємо надію, що Поліція, Прокуратура, БЕБ, ДБР вивчать дане питання вкрай ретельно.

2. Якщо у витягу із книги «Вбити ТАрнопіль» хтось впізнає себе, та захоче спростувати вищенаведену інформацію – ГО «Тернопільські підсумки» готові розмістити роздруківку зроблену після проходження психофізичного опитування з використанням поліграфа, на предмет отримування хабаря в сумі 4.5млн.грн. згідно інформації зазначеної вище…

 

“” Читайте також: План реконструкції перехрестя 15 квітня-Злуки пішов гуляти лісом і не вернувся

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE