Politerno > Статті > Україна і світ > “Травити” тернополян торфом Надал планує із благословення Тягнибока?

“Травити” тернополян торфом Надал планує із благословення Тягнибока?

  • 15 Липня, 2017
  • 4738 Переглядів
  • 0

На фото Олег Тягнибок з Юрієм Лазаренко та його сім’єю

Впровадження котелень на альтернативних видах палива стало ТОП-скандалом у Тернополі. Влада, попри неодноразові протести та заяви місцевих жителів, не відступає від задуму обігрівати їх за допомогою сумнівно безпечного торфу…

Наполегливість у цьому питанні збоку міського голови Сергія Надала можна пояснити просто – сімейний бізнес-інтерес.

Адже серед засновників ТОВ «Тернопільтепло» (фірма-інвестор проекту реконструкції котелень на альтернативних видах палива) є Богдан Вербовий – рідний брат дружини міського голови Тернополя Сергія Надала – Олени (у дівоцтві – Вербова).

Хоч Вербовий і доклався до статутного капіталу новоствореного товариства найменше, вклавши у нього “всього” 1 млн. грн. Однак на початку 2017 року зумів придбав собі “Range Rover”.

Купував Вербовий Range Rover “з голочки”, чи все ж вирішив зекономити кілька тисяч та взяти б/у, на жаль, не відомо. Хоча навіть не нова, ця машина вартує мінімум (!) один мільйон гривень. Відповідно можна тільки уявити, яким прибутковим є торф’яний бізнес. Тому очевидно, що Сергій Віталійович так просто не відступить від проекту, який може стати успішним родинним бізнесом.

Та, як виявилося, не лише Сергій Надал має свій інтерес у цій справі, а й ВО “Свобода” загалом.

Зокрема в числі засновників ТОВ “Тернопільтепло” донедавна фігурував Олександр Куриляк, який вклав у статутний фонд одразу 16 млн. грн. Проте на початку червня Олександр Куриляк зник із числа засновників ТОВ “Тернопільтепло”, а на його місці з тими ж таки 16 мільйонами гривень з’явився Юрій Лазаренко – екс-депутат Тернопільської обласної ради від партії ВО “Свобода”, екс-директор КП облради “Архбудсервіс” та екс-начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Юрій Лазаренко – екс-депутат Тернопільської обласної ради

Кажуть, що у велику політику свого часу Юрія Вікторовича привів колишній голова обласної ради Олексій Кайда. Відтоді Лазаренко “замельдував” себе як далеко не останню людину в партії.

Це красномовно підтверджують спільні фото Лазаренка з лідером ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком. Говорять, що Лазаренка зараз часто можна побачити як у міській раді Тернополя, так і на “альтернативних” котельнях. Мабуть, контролює свої інвестиції особисто…

Насправді поява Юрія Лазаренка в числі зацікавлених у будівництві горе-котелень, як мінімум пояснює, чому керівництво партії “Свобода” спокійно споглядає за тим, як падає рейтинг націоналістів через невдоволення місцевих жителів такою “торф’яною інновацією”. Враховуючи, що проект пророкує надприбутки своїм інвесторам, мабуть, “свободівці” сподіваються, що на частину зароблених коштів зможуть організувати потужну піар-кампанію, яка врятує від провалу на виборах.

І байдуже, що до цього тернополянам доведеться добряче надихатися торфом у повітрі.

І на останок.

В історії з торф’яними котельнями з’явився ще один цікавий факт.

У березні ц.р. Олег Воєводкін та Тетяна Білоруська (співвласники ТОВ “Тернопільтепло”, жителі м. Фастів (Київська область) зареєстрували ТОВ “ДЮШЕНЕЯ”, основним видом діяльності якої є виробництво продуктів нафтоперероблення.

Статутний капітал товариства налічує (Увага!) 5 млн. грн.

Цікаво, що місце реєстрації новоствореного ТОВ є м. Шумськ. Як відомо, Шумщина якраз і славиться своїми запасами торфу. Не виключено, що саме звідти його і возитимуть до Тернополя.

Тут є ще один важливий момент: Шумщина належить до округу народного депутата від ВО “Свобода” Михайла Головка.

Враховуючи, цей момент, можна припустити, що і цей епатажний політик-свободівець, хоч і не офіційно, але має стосунок до “торф’яного блага”. А отже котельні на торфі стають не просто родинним бізнесом мера, а й “грошовитим підґрунтям” для усієї партії “Свобода”, яке, вочевидь, не обійшлося без благословення Олега Тягнибока…

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE