Politerno > Україна і світ > Корчак каже, що премії по 200 тисяч виписувала собі за роботу

Корчак каже, що премії по 200 тисяч виписувала собі за роботу

  • 5 Квітня, 2017
  • 1331 Переглядів
  • 0

Народні депутати під час звіту голови НАЗК Наталії Корчак у Раді засипали її питаннями про високі премії, які вона виписувала собі та колегам.

Як відомо, Наталія Корчак виступила в Раді, нагадавши, що ініціює міжнародний аудит діяльності Національної агенції з питань запобігання корупції.

УП повідомляє, що перші троє нардепів, котрі задавали питання Корчак по черзі, намагалися отримати від неї відповідь про причину високих премій – по 200 тисяч на людину. Однак Корчак на всі питання відповідала лише те, що у цьому не було ніяких порушень, і все відбувалося в рамках закону.

У результаті в Раді здійнявся галас обурених нардепів, почали лунати вигуки “Ганьба”, до трибуни підійшов Олег Ляшко та інші депутати. У ситуацію втрутився спікер Андрій Парубій.

“Коли депутати ставлять просте питання, то дайте прості відповіді”, – заявив Парубій.

“Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу”, – заявила Корчак. Вона зазначила, що багато чого зробила на своїй посаді.

“За свою роботу (виписувала премії – УП), запущено процес електронного декларування, запущено механізм перевірки фінансування партій, здійснюється постійна робота, пов’язані із запобіганням корупції”, – зазначила Корчак.

Як відомо, зарплата Корчак у лютому 2017 року, згідно з інформацією НАЗК, склала посадовий оклад – 40, 560 тис. гривень, надбавку за вислугу років – 20, 280 тис. гривень, надбавку за інтенсивність праці – 40,560 тис. гривень.

У жовтні 2016 року журналісти програми “Схеми” повідомили, що чотири члени Національного агентства із запобігання корупції щомісяця отримували до свого основного окладу дві надбавки та премію у розмірі місячної зарплати.

У результаті цього замість одного стандартного окладу члени НАЗК отримували по чотири.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE