Politerno > Тернопільщина > Атракціони лише в парках – нововведення за ініціативи “Самопомочі”

Атракціони лише в парках – нововведення за ініціативи “Самопомочі”

  • 12 Квітня, 2017
  • 1215 Переглядів
  • 0

Восени минулого року за ініціативи депутата Тернопільської міської ради від фракції “Самопоміч” Назара Зелінки депутати прийняли зміни до правил благоустрою. То ж, вже цієї весни майдани та сквери Тернополя будуть чистішими.

Про це повідомляє “20 хвилин“.

Згідно з цим нововведенням “розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території міста Тернополя можливе тільки у спеціальних місцях на території парків міста на підставі річного або сезонного договору з комунальним підприємством “Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя”.

– З’явитись на майданах міста актраціони можуть лише у формі винятків у святкові дні. На ці разові розміщення буде видане окреме розпорядженням міського голови, – пояснює представник “Самопомочі” Назар Зелінка.

Проте з потеплінням деякі недобросовісні підприємці, незважаючи на заборону, облаштовуються на звиклих місцях. Назар Зелінка уже назбирав кілька скарг. До прикладу, на Театральному майдані уже три тижні діє вуличний атракціон і там діти катаються на машинках.

– Я запитував продавця чи є у нього дозвіл на розміщення торгівельного намету та дитячого транспорту, проте він відмовся показувати документи і порекомендував мені звернутись в міську раду, – розповідає Назар Зелінка. – Я написав заяву. Чекаю реакції муніципальної поліції, оскільки знаю, дозвільних документів в них по факту бути не може, або вони видані в порушення правил благоустрою.

Правила мають бути однакові для всіх, зазначають у “Самопомочі” і закликають тернопільських підприємців їх не порушувати.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE