[excange-informer informer="3"]
Politerno > Україна і світ > Депутат від БПП напав на школяра за публікацію в Facebook (Відео)

Депутат від БПП напав на школяра за публікацію в Facebook (Відео)

  • Липень 17, 2017
  • 324 Переглядів
  • 0

Депутат Києво-Святошинської райради від БПП Олександр Паламарчук застосував фізичне насильство і погрожував 16-річному Сергію Чагарову за публікації в Facebook про депутатську діяльність.

Про це повідомляє УП.

Інцидент стався 13 червня в Гатненском сільраді, де на засіданні був присутній Паламарчук, представники Громадської ради при Києво-Святошинської РДА та громадської організації “ЗУБР”, а також жителі села, серед яких був і Сергій Чагарів. “Під час засідання депутат райради раптово підняв питання про повідомлення в Facebook Сергія Чагарова.

Паламарчук висловив школяреві свої претензії щодо його повідомлень, встав зі свого місця, підійшов до неповнолітнього, взяв його за вухо і підняв з місця”, – пише видання.

Після цього Паламарчук стиснув рукою Чагарова за шию і почав погрожувати, що якщо той продовжить писати подібні повідомлення, “буде битий”. В цей час з боку депутатів сільради були чутні заклики з пропозицією “відбити голову” Чагарову.

Також до Чагарову підійшов брат депутата райради Ігор Паламарчук – член виконавчого комітету Гатненского сільради і нештатний юрист селищного голови Гатне Броніслава Корицького.

За словами Чагарова, брат Паламарчука вдарив його по обличчю долонею.

Як зазначив Чагарів, у своїй замітці він розповідав про те, що “Паламарчук з подругою, у якої паспорт громадянина РФ, їздить за кордон, в той час, як на Сході України гинуть воїни за те, щоб ми жили в світі”.

“Як для людини, який представляє інтереси України в складі Києво-Святошинської райради, це неприпустимо”, – заявив Чагарів. Він додав, що при цьому “статті 34 Конституції України про свободу слова ніхто не відміняв”.

Після інциденту Чагарів викликав патрульну поліцію, патруль приїхав з Боярки з номерами “0573”. Поліцейські заявили Чагарову, що не можуть прийняти від нього заяву про вчинення злочину або пояснення, оскільки він неповнолітній.

Як пояснив прес-секретар Нацполіціі Київської області Микола Жукович, Чагарів повинен звернутися в лікарню, щоб лікарі зафіксували його тілесні ушкодження.

“Якщо є у нього є батьки, нехай звертаються до нас із заявою. Тоді ми будемо реагувати. А там залежить від кваліфікації, чи буде це адміністративну відповідальність, або це кримінальне провадження”, – зазначив Жукович.

У общественнной організації “Чесно”, активістом якої є Чагарів, відзначили: “Це все тому, що хлопець пише запити до сільради і пише в соцмережі на общественноважние теми. Чагарову постійно загрожують. Ходять до школи, пишуть загрози в соцмережі”.

Сам молодий чоловік повідомив про напад на сторінці в Facebook.

“На засіданні сесії Гатненського сільської ради на мене підняв руку депутат райради від БПП Паламарчук Олександр. Його не влаштувало моє критичне зауваження про його поїздках за кордон з громадянкою Російської Федерації під час війни України та Росії. Так, зізнаюся, я трохи перебрав. Тому Олександр Паламарчук, публічно перед вами вибачаюся! у мене не було ніяких претензій до вашої жінці. у мене були питання до Вас чимось ви, представляючи інтереси України в складі Києво-Святошинської райради, їздите за кордон з громадянкою Російсько Федерації під час війни”, – зазначив активіст.

У свою чергу в Київській терорганізаціі “БПП” заявили: партія обурена вчинком депутата Олександра Паламарчука, який дозволив собі агресивні дії щодо неповнолітнього активіста. “Після внутрішнього розслідування було прийнято рішення про виключення Паламарчука з лав партії”, – йдеться в заяві.

Поділитися: