Politerno > Україна і світ > Щоб стати вільними громадянами, нам потрібно видавити з себе “совка”, – Іван Заєць (Відео)

Щоб стати вільними громадянами, нам потрібно видавити з себе “совка”, – Іван Заєць (Відео)

  • 24 Серпня, 2017
  • 1310 Переглядів
  • 0

Нагода створити свою державу випадає не так часто, але нам це вдалося. І це відкрило перед нами нові можливості. Але тепер, щоб стати по-справжньому вільними громадянами, нам потрібно видавити з себе “совка”.

Про це в ефірі інформаційного проекту “Перші про головне. Коментарі, Марафон до Дня незалежності” на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (І, ІІ, ІІІ, ІV та VІ скликань) Іван Заєць.

“Нагода створити свою державу випадає, можливо, раз на тисячу років. Тому творення держави – це вершинна перемога будь-якої нації. День Незалежності – це велике свято, великий предмет нашої гордості, бо держава – це нові можливості”, – вважає Іван Заєць.

За його словами, у Радянському Союзі Україна мала колоніальний статус, а проголошення Незалежності подарувало нам ці нові можливості.

“Цими можливостями треба скористатись владі та всім українцям, щоб стати вільними громадянами. А для того, щоб такими стати, потрібно видавити з себе “совка”. Треба врешті-решт змінити управлінські моделі, тобто деколонізувати та декомунізувати себе”, – заявив екс-нардеп.

На його думку, саме для цього на арену виходять інші покоління українців, які не обтяжені радянськими стереотипами, люблять свою державу та виросли під синьо-жовтим прапором.

“Я дуже оптимістично дивлюся на перспективу нашої держави, але хочу, щоб ми завжди формували позитивний порядок денний. Наші політики та громадяни люблять шукати плями на сонці. Вони там, звичайно ж, є, але наше завдання – побачити тепло цього сонця. Тоді у нас буде більше сил та енергії, ми не будемо самопоїдати одне одного. І під час свята ми будемо веселитись, а не плакати. Саме цього я і хочу сьогодні”, – зауважив один з творців української Незалежності.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE