Politerno > Україна і світ > НАБУ встановило факти незаконного збагачення Ляшко – нардеп Каплін (документи)

НАБУ встановило факти незаконного збагачення Ляшко – нардеп Каплін (документи)

  • 23 Вересня, 2017
  • 1490 Переглядів
  • 0

У головному підрозділі детективів Національного антикорупційного бюро, в ході досудового розслідування у кримінальній справі, встановлено факти незаконного збагачення лідера Радикальної партії, народного депутата Олега Ляшко.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook нардеп Сергій Каплін, опублікувавши відповідні документи.

“Співробітники бюро вивчили декларації радикала за 2015 і 2016 роки і знайшли безліч порушень, починаючи від термінів подачі і закінчуючи відвертими невідповідностями і недостовірними даними”, – написав він.

Так, зокрема, Олег Ляшко приховав від держави дві ділянки у Вишгородському районі, які числяться за ним. Без будь-якого документального підтвердження і відображення в розділі про угоди, у Ляшко з’явилися в оренді будинок і земля в Козині. При цьому детективи засумнівалися в реальності цифри в 1,29 млн, нібито витрачених Ляшко на оренду цього будинку, а також засумнівалися в реальності зазначеної площі цього будинку.

У 2015 році Ляшко задекларував, що припинив право власності на три об’єкти нерухомості, при цьому ніяких угод не здійснив. Але вже в наступному році відобразив у декларації 87 тис. грн на утримання цих об’єктів.

Належні йому земельні ділянки в Княжичах за рік зросли з 210 до 2100 кв. метрів.

Особа, зазначена ним як покупець, яка придбала майно за 2,45 млн гривень, заперечує наявність будь-яких угод.

Викликає питання і позика в 60 тис. доларів США, які нібито взяв Ляшко.

У деклараціях Ляшко не вказав нібито орендований ним “Кадилак”, який значиться в звітах його партії.

Також детективи НАБУ засумнівалися у відповідності ринковим цінам, за які Ляшко здав і продав свої ділянки і нерухомість в 2016 році. А придбане радикалом в 2017 році майно ніяк не співвідноситься за ціною з активами, якими володів Ляшко на кінець 2016 року, що привело детективів до підозри в незаконному збагаченні лідера РПЛ.

Як повідомив Сергій Капллін згодом, на засіданні Нацагентства з питань запобігання корупції він особисто передав його голові звернення щодо порушень у перевірках декларацій Ляшка, Авакова та Бута.

“У деклараціях Ляшка за 2015 і 2016 НАБУ вже назбирало фактів на кримінальну справу щодо незаконного збагачення, які чомусь буди пропущені під час перевірки його декларації. Наприклад, зникнення гаража і Мерседеса, без жодного документального підтвердження выдчудження. Чи навпаки поява у власності чи оренді нерухомості без правочинів, грошові операції, які заперечують їх нібито учасники, а головне виявлення детективами кричущої неспівмірності статків радикала із ціною придбаного ним маєтку” – написав нардеп у Facebook.

Читайте також: Нове “Межигір’я” для Ляшка і його депутатів (Відео)

або Театр імені О.Ляшка: мама, землі, нерухомість

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE