Politerno > Тернопільщина > Загроза відновлення “міліцейської системи” на Тернопільщині: частина друга!

Загроза відновлення “міліцейської системи” на Тернопільщині: частина друга!

  • 25 Вересня, 2017
  • 4504 Переглядів
  • 1

Вільні Люди Тернопіль – Самооборона Майдану вже писали про загрозу відновлення “міліцейської системи” на Тернопільщині корумпованими працівниками, а саме полковником поліції Джиджорою Василем Івановичем.

Пропонуємо увазі читачів другу частину розслідування тернопільських активістів:

Тепер ми хочемо більш детально звернути увагу на те, як Василь Іванович йшов крізь терни до зірок полковника. Як часто буває, все вирішили родинні зв’язки, а саме – рідний брат по лінії матері – Шеремета Петро Петрович, в попередні роки працював начальником розшуку в Івано-Франківську та начальником Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) УМВС в Тернопільській області. На сьогоднішній день в його власності є – автомобіль Лексус GX-470, ТзОВ охоронна фірма «Галичина», СТО, таксопарк «Люкс», магазин «Зброя», ресторан, мережа аптек, ставок, які знаходяться в місті Бучач. Усі вказані об’єкти зареєстровані на дружину – Шеремету Галину. На території районної лікарні в м.Бучач побудував приватний лікувальний центр. У Бучачі вів ще три будівництва житла в дольову участь з екс-головою Бучацької РДА Савкою Василем. Окремо побудував та продав чотиреповерховий восьмиквартирний будинок.

Нам важко уявити, як працівник правоохоронного органу зумів так вдало і «чесно» реалізувати себе в бізнесі!

Займається Петро Петрович і політикою. Він член Радикальної партії Олега Ляшка, на виборах до органів місцевого самоврядування балотувався на посаду голови Бучацької міської ради.

Джиджора В.І. молодий працівник УБОЗ УМВС України в Тернопільській області за часів керівництва Шеремети Петра досить швиденько зайняв непогане місце «під сонцем» завдяки контролю та отриманням частки від незаконного обігу спиртів по давальницькій схемі, контролю за транзитом контрабанди через територію області та простого банального вимагання грошових коштів у підприємців шляхом залякування.

Після закінчення правління Шеремети П. в УБОЗ зірка Джиджори тимчасово зайшла, але незгасла. Змінивши декілька відділів та посад останній зупинився у відділі Демборинського Петра Володимировича спільно з іншими фігурантами які заявляються тепер у нашій історії:

– Різник Дмитро Петрович, кум Джиджори В.І., на даний час працівник Управління внутрішньої безпеки ДВБ в Тернопільській області, уник переатестації шляхом звільнення з органів внутрішніх справ та поновлення у 2017 році, через атестаційну комісію в м.Києві; 
– Лисик Андрій Богданович, працівник Управління внутрішньої безпеки ДВБ в Тернопільській області.

Варто зазначити, що Джиджора В.І., Демборинський П.В., Різник Д.П., Лисик А.Б., разом працювали в УБОЗі, коли почалася реформа, усі НЕ випадково перевелися в Департамент внутрішньої безпеки. Коли Джиджора В.І. перевівся в Закарпатську область, слідом за ним це зробили Демборинський П.В. і Лисик А.Б. Сьогодні усі працюють в Управлінні внутрішньої безпеки ДВБ в Тернопільській області.

Пропрацювавши декілька років одним колективом, група зрослася, укріпилась та на даний час незрозумілим чином зуміла не просто вижити, а проникнути в систему внутрішньої безпеки поліції, та здійснювати контроль за поліцією.

Основні схеми збагачення групи:
1. Контроль та отриманням частки від незаконного обігу спиртів по давальницькій схемі;
2. «Кришування» незаконної діяльності, пов’язаної з автомобілями-двійниками;
3. Вимагання грошових коштів в підприємців шляхом залякування:
– Брат Демборинського Петра – Роман є працівником ДФС в Тернопільській області, саме він повідомляє групу про осіб, які займаються незаконним виготовленням та збутом фальсифікованої горілки;
– За інформацією з «ДП Бережанський лісгосп», нам відомо, що Джиджора В.І. чинив тиск на директора Левчука О.П., погрожуючи йому перевірками. Метою цих дій, було отримати безплатну сировину, для зведення двоповерхового дерев’яного будинку, який, до слова, вже побудований в с. Байківці; 
4. Контроль незаконного збуту наркотиків:
– http://t-v.te.ua/…/ternopilski-ubozivci-likviduvali-grupu-…/ – реальне покарання поніс лише лідер ОЗГ, рядові члени продовжили вести незаконний збут наркотиків, під протекцією УБОЗу. 
5. «Торгівля» кримінальними справами, зокрема: 
– За перекваліфікацію статті, не притягнення до кримінальної відповідальності – http://intb.te.ua/…/%D0%BF%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%…/

Близькі відносини Джиджора Василь Іванович підтримує з своїм кумом, екс-заступником голови Тернопільської міської ради Володимиром Камінським. В липні 2015 року Камінський В.В був затриманий за отримання неправомірної вигоди (хабаря в розмірі 200 000 гривень). В результаті судового розгляду цієї справи Камінський відбувся «легким переляком» у вигляді штрафу. За нашою інформацією, така поблажливість Феміди спричинена, в тому числі, зусиллями пана Джиджори, який неодноразово виїжджав у м.Київ, де зустрічався з високопосадовцями МВС, з метою уникнення Камінським кримінальної відповідальності. Також відомо, що охорона фірма «Авангард» («Роял-Контракт»), до якої має відношення Камінський В., здійснює охорону будинку Джиджори В. у селі Байківці. Варто додати, що охорона фірма «Галичина» (Шеремета П.П.) і «Авангард» (Камінський В.В.) брали участь в спробі рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства «Золотопотоцьке» в місті Бучач.

Усі вище наведені факти, будуть передані керівництву Міністерства Внутрішніх Справ, Національна поліція України Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Ми вимагаємо у МВС проведення службової перевірки, в ході якої опитати всіх фігурантів цієї статті та зробити публічний звіт. Ми готові повністю співпрацювати з правоохоронними органами та надати усю в нас наявну інформацію.

P.S. Вся інформація зібрана анонімно з числа діючих та колишніх співробітників Джиджори Василя Івановича, Шеремети Петра Петровича, Камінського Володимира Володимировича, потерпілих та відкритих джерел.

Arsen Avakov Антон Геращенко Сергій Князєв Андрій Левус Олександр Богомол Ігор Василів Віталій Уманець

Головне управління Національної поліції в Тернопільській області
Прокуратура Тернопільської області
УСБУ в Тернопільській області

Читайте такорож: Активісти виступили проти відновлення “міліцейської системи” на Тернопільщині (Відео)

Діліться у соцмережах:

1 Comment Already

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE