Politerno > Україна і світ > Депутат від БПП побив колегу з “Батьківщини” та скоїв замах на голову Київоблради Ганну Старикову (Відео)

Депутат від БПП побив колегу з “Батьківщини” та скоїв замах на голову Київоблради Ганну Старикову (Відео)

  • Вересень 26, 2017
  • 1328 Переглядів
  • 2

Депутат від БПП Віталій Карлюк побив колегу від фракції “Батьківщина” Владислава Хахуліна та намагався скоїти замах на голову Київської обласної ради Ганну Старикову.

Так сьогодні під час оголошення порядку денного сімнадцятої позачергової сесії Київоблради депутати від БПП заблокували трибуну. Після цього один з депутатів, Віталій Карлюк,  підійшов до голови Київоблради та намагався скоїти на неї замах.

“Депутат від “Батьківщини” Владислав Хахулін підскочив та захистив мене. У результаті Віталій Карлюк нахабно вдарив Владислава Хахуліна в обличчя, після чого той втратив свідомість”, – повідомила Ганна Старикова.

Зараз депутата від “Батьківщини” госпіталізовано: у нього, щонайменше, струс мозку та вибитий зуб.

“За фактом побиття, яке вчинив Віталій Карлюк, на місце злочину я викликала поліцію і склала заяву щодо замаху на моє життя та побиття депутата Владислава Хахуліна”, – зазначила голова Київоблради.

Нагадаємо, Ганна Старикова була обрана головою Київської обласної ради від фракції “Батьківщина”.

Як повідомлялось, 22 червня депутати Київської обласної ради підтримали звернення фракації “Батьківщина” до Верховної ради України щодо деяких питань правового урегулювання процедури усунення з поста Президента України в порядку імпічменту.

Please follow and like us:

2 Comments Already

Comments are closed.