Politerno > Україна і світ > Ющенко: Україні потрібний політичний курс президента Ющенка

Ющенко: Україні потрібний політичний курс президента Ющенка

  • Жовтень 27, 2017
  • 360 Переглядів
  • 1

Екс-президент України Віктор Ющенко заявив, що Україні потрібен політичний курс, якого він притримувався під час своєї роботи.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібний політичний курс президента Ющенка. В самому широкому значенні цього слова”, – написав Ющенко.

Він підкреслив, що не підписав жодної угоди, за яку йому було соромно як президенту.

“Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую”, – вважає екс-президент.

Він зазначив, що йому не соромно дивитися в очі своїм дітям і нації.

“Хоча, безумовно, наступні 5 років тобі не завадили б для того, щоб продовжити, поглибити цей курс. Тому, коли ти йдеш, у 2010 році, ти цим показуєш своє принципове відношення до завтрашнього дня”, – додав Ющенко.

Як повідомила речниця екс-президента Ірина Ваннікова у коментарі “Громадському”, цей допис у соцмережі не є початком президентської кампанії Ющенка.

“Віктор Ющенко просто написав, що не вважає курс, який він провадив на посаді президента неправильним, і тільки це”, – сказала речниця.

Віктор Ющенко став третім президентом України. Він перебував на цій посаді з 23 січня 2005 року по 25 лютого 2010 року.

Поділитися: