Politerno > Тернопільщина > У “Агропродсервісі” програму “Інспектор. Міста” назвали замовною та тенденційною

У “Агропродсервісі” програму “Інспектор. Міста” назвали замовною та тенденційною

  • Лютий 7, 2018
  • 2538 Переглядів
  • 2

У вівторок ввечері програма “Інспектор. Міста”, яка транслюється на телеканалі України “1+1”, проінспектувала кілька об’єктів у Тернополі та його околицях. Найбільшого резонансу викликали відвідини знімальною групою Тернопільського м’ясокомбінату, що знаходиться в селі Острів і власником якого є тернопільський аграрій та політик Іван Чайківський.

Завдяки прихованим камерам та заздалегідь влаштованим на підприємство підставним працівникам телеглядачі отримали можливість на власні очі побачити, в яких умовах випускає свою продукцію Тернопільський м’ясокомбінат.

У свою чергу, на самому м’ясокомбінаті програму “Інспектор. Міста” назвали замовною та тенденційною.

Речник компанії “Агропродсервіс” Олег Удич, який у ефірі заявив, що м’ясокомбінат у день зйомок не працював і озвучив декілька фактів, які вказують на цю замовність:

– на приватному підприємстві (приміщеннях, території тощо) законодавство дозволяє забороняти фото- та відеозйомку. Відповідні документи були надані знімальній групі (як нормативні, так і внутрішні) мною особисто;

– ведучий, який є резидентом Канади, повчає громадян України, як то треба ставати європейцями, а сам нехтує елементарним: адже провокація в діях не схвалюється в жодній європейській країні. А в програмі все побудовано на провокації – від зйомок прихованою камерою до провокацій на прохідній, коли їм пояснили, що на підприємство не пустять;

– у жодному з міст ні цього сезону програми, ні минулих сезонів не проводилася «рекламна компанія». В окремих районах області ще з вечора 4 лютого висять недешеві кольорові наліпки, які закликають дивитися програму. Очевидно, що це підігрівання ситуації, яка комусь є вигідною.

– Зрозуміло, що журналісти виконують свою роботу – нічого поганого в тому нема. Але коли правда та закон на стороні підприємства, то треба мати сміливість це визнати, а не займатися провокаціями, бо не буде програми – не буде гонорару,  – заявив Олег Удич.

Please follow and like us:

2 Comments Already

  1. Варіант з “заказухою ” виглядає реалістично. Чоловік, що знімав з секретною камерою, зняв лише забійний цех і рампу з відходами, рівно тому, що на чисте виробництво його б не пустили через його форму та пропускну картку (це вже всі по 10 раз перетерли). От і роздували шоу, з чого мали, треба ж програму зробити.

  2. На ці шоу ще хтось ведеться??Не можу вірити змонтованим сюжетам в яких вони висвітлюють все так як їм треба…І дійсно для тих хто дивився програму- цікаво,як це так знайшла гаманець дівчина яка дуже тісно пов’язана із закладом,який захотіли перевірити після зустрічі з нею- в який приїхала таємна перевірка,ще за 2 тижні до зйомок в Тернополі???

Comments are closed.