Politerno > Україна і світ > “Тимошенко вже вдягла майку лідера, питання лише – хто вийде з нею до другого туру”, – експерти (Відео)

“Тимошенко вже вдягла майку лідера, питання лише – хто вийде з нею до другого туру”, – експерти (Відео)

  • Травень 14, 2018
  • 721 Переглядів
  • 3

Вибори до ОТГ стали найважливішою подією цієї політичної весни. Вибори в ОТГ – це там де влада зустрічається з людьми. Ці вибори дають зрозуміти – які політичні сили живі, а які мертві.

Політичні експерти Костянтин Матвієнко, Віктор Небоженко та Вадим Карасьов прокоментували результати усіх шістьох хвиль виборів до ОТГ, які пройшли в Україні, а також спрогнозували можливий розвиток президентської кампанії котра активно розгортається в країні в останні місяці.

Зі значним відривом від своїх опонентів на виборах в ОТГ шостого етапу, як і попередніх п’яти, перемогла партія “Батьківщина”, яку очолює Юлія Тимошенко.

35,7 % – це досить серйозний результат  і заявка на партійне лідерство в електоральних перегонах як президентських так і парламентських жовтня 2019 року, зазначають політологи.

На думку Вадима Карасьова, партія “Батьківщина” – це партія перспективи.

“Інші партії, які ми бачимо в телевізорі, такі як “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, “Самопоміч”, Опозиційний блок – це білий політичний “шум”. Вони, як показали вибори, взагалі не спираються на підтримку людей”, – підкреслює Костянтин Матвієнко.

Більше у відео:

Читайте також: “Це кандидат, який може вивести країну з олігархічної системи”: експерти спрогнозували перемогу Тимошенко на виборах в першому турі

 

Please follow and like us:

3 Comments Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *