Politerno > Тернопільщина > “Переламати через коліно волю людей не вдалось”, – Василів про створення нових ОТГ

“Переламати через коліно волю людей не вдалось”, – Василів про створення нових ОТГ

  • Червень 9, 2018
  • 2992 Переглядів
  • 1

Ну що ж, вітаю, Вас, Тернополяни.

От ця фіолетова пляма на карті, схожа на значок плейбой, це перспективний план розвитку Тернопільської ОТГ. Класна в нас перспектива, правда?

А тепер для тих хто не зрозумів, по цьому плану, місто Тернопіль може розвиватись тільки в одному напрямку, в напрямку ,,львівськоі траси‘‘ до Малишівського сміттєзвалища.

Сьогодні ми втратили свої промзони для розвитку підприємництва біля міста… сьогодні села біля Тернополя створили свої ОТГ.

З чим ж тоді вітаю? З тим, що тепер кожен тернополянин може гордо сказати- ТЕРНОПІЛЬ ДЛЯ ТЕРНОПОЛЯН!

І не треба тішити себе, що сміттєзвалище і Івачівський водозабір залишиться на території Тернопільської ОТГ, бо це далеко ще не факт, сьогодні на сесії обласної ради, рішень громад які хочуть об’єднатись з Тернополем, так і ніхто не показав, є лише звернення сільських голів, і те датоване 2014 роком, тобто ще до децентралізації. ( як я зрозумів). А після сьогоднішніх новин жителі Івачева і наприклад Кобзарівки, глянувши на цю карту і зрозумівши як їм ,,близько‘‘ до того ,,блага‘‘, можуть змінити свою думку (от відчуваю), і тоді, та пляма на карті перестане бути схожа на вагітного зайця.

Ну що ж, переламати через коліно волю людей не вдалось, насправді програла громада Тернополя, а не влада, ми ж всі чудово розуміємо що для нашого міста це погано.

Давай владо, шантажуй ,,недотернополян‘‘, картками, маршрутками, оплатою за садочки і школи, можеш їх на похорони до рідних не пускати наприклад, з криками ПАМЯТАЙ ЧУЖИНЕЦЬ…. і т.д. ну так як ти вмієш…

Ігор Василів

Читайте також: Тернопільска облрада ухвалила оптимальне рішення, створивши 6 нових громад

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.