Politerno > Україна і світ > На конференції з питань реформ в Україні Києву нагадали про корупцію

На конференції з питань реформ в Україні Києву нагадали про корупцію

  • 27 Червня, 2018
  • 1395 Переглядів
  • 0

На конференції з питань реформ в Україні ЄС та США заявили, що очікують від Києва подолання корупції, яка шкодить реформам та інвестиціям.

Друга конференція з питань реформ в Україні триває в середу, 27 червня, у данському Копенгагені. На ній верховна представниця Європейського Союзу Федеріка Могеріні заявила, що боротьба з корупцією залишається пріоритетом для успішних реформ в Україні.

Про важливість антикорупційних реформ нагадали й інші партнери Києва. Зокрема, заступник державного секретаря США Джон Салліван назвав корупцію “вразливим місцем, що шкодить економіці, стримує інвестиції та викликає те, чим може скористатися Росія”, цитує агенція “Інтерфакс-Україна”.

Дипломат наголосив, що адміністрація Дональда Трампа вважає питання забезпечення безпеки в Україні та підтримки реформ одним з найважливіших. На необхідності подолання корупції, а також “олігархізації” в Україні наголосив і міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу.

Під час конференції порушували, зокрема, тему Вищого антикорупційного суду України (ВАКС). Він повинен отримати можливість вести всі справи в своїй юрисдикції, зокрема оскарження рішень у судах першої інстанції, заявив міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон.

Своєю чергою прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував створити міжнародну групу високого рівня з напрацювання спільної програми дій для подальшого реформування в країні. Її мета – “спільно сформували програму дій, де чітко буде визначено, які інструменти необхідно забезпечити, щоб стабільність, прогнозованість і успішність була прогнозована”, зазначив він. Глава уряду додав, що в найближчі роки Україна проходитиме пік боргових зобов’язань, що вимагає нових підходів щодо доступу Києва до фінансових інструментів.

Читайте також: Три сценарії взяття Антикорупційного суду під контроль Адміністрацією президента

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE