Politerno > Україна і світ > Майбутнє українського АПК за експортом переробленої продукції – Тимошенко

Майбутнє українського АПК за експортом переробленої продукції – Тимошенко

  • 29 Серпня, 2018
  • 1385 Переглядів
  • 0

Розвиток аграрної галузі — це запорука процвітання України, яка має перейти від сировинної до інноваційної моделі розвитку.

Про це Юлія Тимошенко наголосила під час відвідання приватного підприємства «Fanchi» на Миколаївщині, яке виробляє із власної сировини сільгосппродукцію (крупи, макаронні вироби тощо) та експортує її до Німеччини, Литви, Туреччини, Чехії, Казахстану.

Вона впевнена, що досвід цього підприємства — яскравий приклад того, що якщо торгувати готовою продукцію, то прибуток в аграрному секторі може бути більший щонайменше вдвічі.

«Якщо в Україні аграрні підприємства не торгуватимуть сировиною, а матимуть переробку – це стовідсоткова рентабельність. Такі підприємства можуть окупитися за кілька років. Це і є частина нашого українського економічного дива. Якби наші безцінні 42 млн гектарів сільгоспземлі ефективно використовувалися, то жодні запозичення у МВФ нам не потрібні були б. Адже тільки в сфері АПК ВВП був би вдвічі, а то й втричі більшим», – сказала Юлія Тимошенко.

Власник підприємства Роман Стефанчишен підтримав Юлію Тимошенко та зазначив, що країна переживає нелегкі часи, але переробка сировини – це прибутковий бізнес.

Читайте також: “Батьківщина” та аграрії підписали Всеукраїнський меморандум “Новий аграрний курс України” (Фото – Відео)

«Я впевнений, що ця галузь може збільшити потенціал за рахунок збільшення вирощування с/г сировини та її подальшої переробки. Ми маємо торгувати не металом, лісом чи зерном, а машинами, меблями, макаронами та крупами та іншими виробами. Моя мрія  – побачити Україну такою через деякий час», – сказав він.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що після переобрання влади для всіх підприємців буде увімкнене «зелене світло». Наразі ж команда Юлії Тимошенко, як і завжди, захищатиме людей, що намагаються боротися із системою. На цьому наголосила Голова партії після розповіді власника «Fanchi» про те, що його бізнес зазнав кілька спроб рейдерського захоплення з боку місцевої влади.

Минулого року житловий будинок підприємця навіть намагалися підпалити «коктейлями Молотова», а сьогодні, напередодні візиту Юлії Тимошенко, на підприємстві вимкнули світло.

«Ми маємо зробити так, щоб більше ніколи мафія не прийшла до влади і щоб держава робила все можливе для успішності кожної людини», – наголосила лідер «Батьківщини».

Зазначимо, Юлія Тимошенко у Миколаєві візьме участь в роботі Форуму «Новий аграрний курс України», на який збереться близько тисячі аграріїв з усіх областей.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко перебуває з триденним робочим візитом на півдні країни. Напередодні, на Херсонщині, вона відвідала приватний елеватор та території річкового порту, провела дискусію із інтелектуалами щодо «Нового курсу України» та поспілкувалася із людьми на мітингу проти несправедливої тарифної політики влади.

Читайте також: Телетайп: Порошенко – Головний Патріот України, Медведчук – Прапорщик України, Тимошенко – Мати-Засновниця України

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE