Politerno > Україна і світ > Автори “Нового курсу” назвали маніпулятивним аналіз від VoxUkraine

Автори “Нового курсу” назвали маніпулятивним аналіз від VoxUkraine

  • Жовтень 3, 2018
  • 458 Переглядів
  • 2

Автори “Нового курсу” Юлії Тимошенко назвали критичну рецензію програми від VoxUkraine “маніпулятивною, нефаховою та з конфліктом інтересів”.

Про це повідомляється на сайті “Нового курсу”.

Відзначається, що колектив авторів “детально проаналізував висунуті критиками зауваження”.

“Рівень рецензії є дуже низьким – вона не містить ознак економічної дискусії високого рівня, а є сукупністю безпідставних нападок і маніпуляцій”, – заявляють автори “Нового курсу”, який вони називають “серйозною інтелектуальною розробкою колективу висококваліфікованих і досвідчених експертів”.

У Тимошенко кажуть, що першим автором рецензії VoxUkraine є Ілона Сологуб – голова наглядової ради VoxUkraine і дружина одного із заступників голови НБУ Дмитра Сологуба.

“Має місце очевидний і безпрецедентний (з точки зору цивілізованих країн) конфлікт інтересів. Простою мовою – журналіст написала пасквіль на експертів, що негативно оцінюють роботу її чоловіка у НБУ, яка принесла суттєву шкоду суспільству”, – йдеться у заяві.

У Тимошенко додали, що “витрачати час на відповіді на рецензії такого рівня – це не найкращий для суспільства спосіб використовувати час співавторів “Нового курсу””, але все ж вирішили відповісти.

Читайте також: Хто такі VoxCheck? – Ігор Луценко

“Звинувачення у плагіаті є необґрунтованими, оскільки як джерела незаконного запозичення вказуються експертно-аналітичні і наукові розробки самих же авторів “Нового економічного курсу”. Пропонуємо редакції VoxUkraine влаштувати зустріч “плагіаторів” з “постраждалими від плагіату””, – іронізують у заяві.

Також автори програми Тимошенко зазначають, що частину рецензії VoxUkraine можна назвати замовною.

“Рецензенти з VoxUkraine не утруднюють себе проведенням фахової експертизи і обстоюванням своєї позиції щодо найскорішого запровадження вільного продажу сільськогосподарської землі, а обмежуються кон’юнктурними заангажованими твердженнями на рівні побутового мислення…. Згадуючи попередні публікації VoxUkraine із вказаної проблематики, діяльність Vox у цій сфері можна було б охарактеризувати як відверту “джинсу” або обслуговування інтересів діючої влади”, – йдеться у заяві.

У Тимошенко, згадуючи про авторів рецензії “Нового курсу”, пишуть їхні посади у лапках – “директорів”, “лідерів”, “експертів”, кажуть, що журналісти не дотримуються демократичних стандартів і принципів та Етичного кодексу журналіста, радять вивчити останні дослідження і заявляють, що “готові надати детальні роз’яснення і додаткові тлумачення спеціально для “експертів” і рецензентів VoxUkraine”.

“У цілому, колектив авторів Нового економічного курсу закликає всіх колег – аналітиків, експертів, журналістів до конструктивного діалогу задля підвищення фахового рівня дискусій з проблемних питань економічного розвитку країни”, – підсумували автори програми Тимошенко.

Читайте також: Афілійовані з Порошенком офшори задіяні в оборудці з ГТС – Тимошенко (Відео)

Please follow and like us:

2 Comments Already

Comments are closed.