Politerno > Україна і світ > Денісова просить ООН і Раду Європи посприяти розслідуванню подій у Керчі

Денісова просить ООН і Раду Європи посприяти розслідуванню подій у Керчі

  • Жовтень 17, 2018
  • 186 Переглядів
  • 2

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова просить ООН і Раду Європи сприяти розслідуванню масового вбивства у коледжі в Керчі.

Вона також просить російську колегу Тетяну Москалькову подбати про постраждалих там.

“Шокована звісткою про масову стрілянину у політехнічному коледжі Керчі, яка забрала життя щонайменше 18 осіб. Я висловлюю свої глибокі співчуття родинам та близьким загиблих. Це непоправна втрата та велика трагедія для усіх. Загинули невинні діти – цьому ніколи не може бути ніяких виправдань”, – написала Денсіова у Facebook.

Вона зазначила, що більше 50 осіб – поранені, частина з них у лікарнях у тяжкому стані: “Ми молимося за них і сподіваємося на їх швидке одужання”.

“Я вже говорила з кримчанами, вони дуже налякані. Зараз родинам загиблих та поранених як ніколи необхідна психологічна підтримка та медична допомога”, – написала Денісова.

“Я прошу омбудсмана РФ Тетяну Москалькову терміново прибути до Керчі і забезпечити жертв трагедії всім необхідним. Я готова долучитися до неї і зробити все від мене залежне, щоб допомогти сім’ям загиблих та пораненим”, – заявила українська уповноважена з прав людини.

“Ситуація вимагає негайного втручання і міжнародної спільноти. Тому я звернулась до глави контртерористичного управління ООН Володимира Воронкова та генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда. Я прошу сприяти розслідуванню жахливої трагедії та вжити необхідних заходів задля безпеки людей”, – додала вона.

Як повідомлялося, 17 жовтня на території анексованого півострова Крим в місті Керч стався вибух в політехнічному коледжі.

Слідство у Росії заявляє, що в Керчі 4-курсник Владислав Росляков розстріляв людей у коледжі, а потім наклав на себе руки.

Загалом кількість жертв масового убивства в політехнічному коледжі зросла з 18 до 19. У лікарнях, за різними даними, знаходяться від 37 до 41 постраждалого в результаті нападу.

Звук вибуху зафіксувала камера, встановлена на одному з автомобілів, повідомляє 112.ua.

Слідчий комітет РФ спершу порушив справу про теракт, потім перекваліфікував її на масове вбивство.

Читайте також: Золотухін: До трагедії у Керчі призвела атмосфера ненависті, яку роздмухують окупанти

Please follow and like us:

2 Comments Already

Comments are closed.