Politerno > Тернопільщина > Влада відкриває сезон “полювання” на опонентів в Тернопільській області

Влада відкриває сезон “полювання” на опонентів в Тернопільській області

  • Жовтень 18, 2018
  • 2678 Переглядів
  • Comments Off

Напередодні президентський виборів влада готує провокації проти «Батьківщини» у Тернопільській області з ціллю створення негативного інформаційного приводу.

Про це “Політерно” стало відомо з джерел, наближених до керівництва одного зі столичних силових відомств.

Зокрема, йдеться про колишнього партійця ВО “Батьківщини”, першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака. Як відомо, чиновник вийшов з лав партії після того, як отримав пропозицію працювати у виконавчій гілці влади області, та все ж продовжував асоціюватись у людей, як член політсили Юлії Тимошенко.

Тож, за нашими даними, у Генпрокуратурі України створена спеціальна група, котра, попри інше, отримала завдання “взяти Крисака на гарячому”. Це видаватимуть, як героїчні спроби влади побороти корупцію на Тернопільщині.

Владу не цікавлять ні обласні “Остапи Бендери”, що нарізають дороги по 40 метрів, щоб обійти «Прозоро», ні місцеві аграрні боси, з робочих підсобок яких викрадають по 2 мільйони доларів “виборчого общака”, ні кричуща корупція при держзакупівлях і розподілі бюджетних коштів. Натомість чинний режим час від часу влаштовує показове “полювання на відьм”, задля власного піару і дискредитації опозиції.

Так, попри Івана Крисака, ГПУ готує і підозру заступнику голови Тернопільської обласної ради та голові обласної організації ВО “Батьківщина” Василю Деревляному. Чого саме буде стосуватись справа, поки що не відомо, але генпрокурор Юрій Луценко явно не може пробачити Деревляному організацію голосування за його відставку.

Свого часу головний “батьківщинець” області не дав спритними чиновниками «віджати» тернопільський аеропорт, не допустив виселення людей з гуртожитків у Тернополі, зберіг у комунальній власності аптеки в області. Все це в чергове може бути використано силовиками, як повід для майбутнього переслідування соратника найрейтинговішого кандидата у президенти країни.

Як повідомив нам джерело в ОДА, “місцеві вже давно готують зняття Деревляного з посади, а столичні – узялись за фальшування кримінальних справ проти нього, і все це дуже схоже на скоординовану акцію”.

За нашими даними, діятимуть посланці Луценка спільно з СБУ, а тому місцева поліція і прокуратура навіть можуть бути не в курсі карколомного «полювання» на Крисака з Деревляним , ціль якого очевидна – “батьківщинці” повинні бути замішані у корупційному скандалі в розпал президентської кампанії.

На останок додамо, все ще зберігається надія, що у посіпак гаранта вистачить розуму не встрягати у брудну гру проти опозиційної партії і не бути звинуваченими у переслідуваннях опонентів напередодні виборів президента, на яких у влади немає шансів виграти. Якщо жадоба помсти і бажанняння догодити переможуть, то кінець року в області обіцяє бути гарячим.

Читайте також: “Я документи – а вони слухи та плітки на мене”, – Деревляний про скандал у Службі автомобільних доріг Тернопільщини

Please follow and like us: