Politerno > Україна і світ > Дослідження МРІ: Тимошенко лідирує із 17%, Порошенко і Зеленський мають по 10% (Інфографіка)

Дослідження МРІ: Тимошенко лідирує із 17%, Порошенко і Зеленський мають по 10% (Інфографіка)

  • Листопад 12, 2018
  • 1503 Переглядів
  • 1

Напередодні довгоочікуваних президентських виборів в Україні, запланованих на березень 2019 року, Центр аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту (МРІ) надає стислий огляд результатів свіжого всеукраїнського соціологічного опитування.

Результати опитування, які будуть повністю оприлюднені впродовж найближчих тижнів, демонструють інформацію, важливу для розуміння передвиборчої ситуації в Україні, в тому числі поглядів громадян щодо кандидатів у президенти і нинішньої влади, намірів виборців та їхньої думки щодо ключових проблем кампанії.

МРІ розкриває ці результати напередодні повного оприлюднення даних опитування з метою надання стислого огляду кількох ключових показників громадської думки по Україні:

Рейтинги підтримки

Розподіл голосів за кандидатів, якби президентські вибори, заплановані на 31 березня 2019 року, відбулися в наступну неділю:

Розподіл голосів за політичні партії, якби вибори до Верховної Ради, заплановані на 27 жовтня 2019 року, відбулися в наступну неділю:

Дослідження здійснено Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту. Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 29 вересня по 14 жовтня 2018 року. Метод опитування – особисте інтерв’ю у респондента вдома. Всього було опитано 2400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка репрезентативна за статтю, віком, областю і розміром населеного пункту. Коефіцієнт досяжності респондентів становить 62,7%, а допустима похибка не перевищує 2,0%.

Читайте також: Новий президентський рейтинг: Тимошенко лідирує, Порошенко слідом за Зеленським

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.