Politerno > Україна і світ > “Переможний” сон Порошенка

“Переможний” сон Порошенка

 • 28 Січня, 2019
 • 781 Переглядів
 • 0

Схема стратегії перемоги Порошенка на цих виборах дуже проста. Три тури і три сили.

Перший крок по реалізації цієї стратегії зроблений в січні – скандальний «Томос-тур» по Україні і паралельно-організація кампанії з дискредитації і ненависті до політичних противників, конкурентів на виборах.

Другий крок, в лютому 2019 року – «Мова-тур» по містах і селах України. Головна мета «Мова- туру» – роздача української абетки з автографом президента для російськомовних виборців і програми Порошенка на виборах 2014 року для україномовних виборців. Щоб всі згадали, кого вони обрали президентом в 2014 році. Одночасно з цим – провокації проти кандидатів, а також блокада ЗМІ для конкурентів по президентських виборах. Масовий підкуп анонімними мережевими структурами зубожілої частини електорату, символічне підняття пенсій і стипендій. Цілий місяць демонстрація подяки свідомих пенсіонерів і студентів кращому президенту України Порошенкові.

У березні 2019 року – останній, «Мілітарі – тур». Це буде третій крок. Президент-переможець в камуфляжі з величезним почтом генералів і «польових порохоботів» роз’їжджає по казармах і військових частинах, а також прискіпливо оглядає лінію фронту. А в цей же час здійснюється шантаж і жорсткий політичний тиск проти кандидата в президенти, який має всі шанси виграти президентські вибори, а також організація тиску і судового переслідування тих, хто попереду Порошенка в рейтингу кандидатів. Особливу увагу буде приділено шантажу і «дресируванню» ЦВК.

Все буде готово до Дня Голосування.

Читайте також: “Вас Господь попустить!”: Порошенка під час “томос-туру” розлютило питання про корупцію (Відео)

Але якщо рейтинг президента все одно не росте, то можна спробувати імітацію замаху на президента або нещасного прем’єр-міністра, відповідно, потрібні масові натяки-звинувачення в цьому своїх конкурентів по виборах, мовляв хотіли зірвати вибори. А всі три місяці, поки президент роз’їжджає зі своїми турами по країні і погрожує своїм суперникам, його «стратегічна трійка» – адмінресурс влади, кібервійська Путіна і місцева мафія наполегливо працюють над потрібним результатом президентських виборів, деформуючи волевиявлення українських виборців.

У цій історичній боротьбі проти України шансів у демократії дуже мало, але ще є. Для Порошенка головне – правильний результат, але виборча кампанія теж потрібна, щоб або обдурити суперників, або надовго розчавити політичних супротивників, позбавити усіх будь-яких ілюзій, щодо виборів і відучити українців від демократії. В політології це називається електоральна автократія. До речі, президент Венесуели Мадуро протримався 6 років, так чому президент Порошенко не може протриматися при владі теж шість років? І не треба ніякої чесної соціології, дебатів, обговорення програм, екзит-полів або публічного звіту президента Порошенка за п’ять років бездарної і антинародної злочинної політики. Легше швидко і нахабно залякати, і обдурити українських виборців, ніж принижуватися перед ними, клянчити голосу або звітувати за злидні, беззаконня і корупцію. Нехай звикають.

А потім, 31 березня 2019 року, несподівано для всіх, оголошення фальсифікованих результатів голосування президентських виборів, як вдала суміш чудес «напівсвятого» президента-олігарха Порошенка і тяжкої роботи влади по організації правильних виборів. Як завжди, йому пощастило! А хто проти «церкви, мови і армії» в Україні? Таких немає! Значить переможець – Порошенко! Нехай навіть Путін і його друг Мадуро позаздрять, як треба демократичним чином, на очах всього світу, залишатися при владі. Ви скажите – це кошмарний сон або звичайний авантюризм нинішнього президента-олігарха за підтримки Путіна або «Мадуро-стиль» в Україні!? Так, можливо, але для того щоб залишитися при влади – всі засоби хороші. А, як відомо, «переможця не судять». Особливо в Україні.

Виктор Небоженко, політолог

Читайте також: Порошенко домовився з Кернесом, Трухановим і Філатовим про масовий підкуп – Саакашвілі (Відео)

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь