Politerno > Україна і світ > Тимошенко прогнозує газ по 3,50 і обіцяє перевірку відчуженого держмайна (Відео)

Тимошенко прогнозує газ по 3,50 і обіцяє перевірку відчуженого держмайна (Відео)

  • Березень 9, 2019
  • 1495 Переглядів
  • Comments Off

Кандидат у президенти, лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що ціна на газ для населення має становити 3,50 грн. за 1 кубометр. 

Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу “Україна” у програмі  “Головна тема. Вибір”, повідомляє прес-служба “Батьківщини”. 

За її словами, видобуток газу, його транспортування, сплата податків і 30% рентабельності становитимуть 3 грн 50 коп, а не 8,55 грн. за кубометр.

“У собівартості тепла – 85% вартості газу, у вартості гарячої води – 75%, коли знизиться ціна на газ удвічі, зменшиться і тариф на тепло, і на гарячу воду”, – заявила Тимошенко. 

Також вона заявила, що здійснювати приватизацію держоб’єктів стратегічного значення в умовах війни є неприпустимим, тож “нова влада перевірить усі факти відчуження держмайна”, які мали місце останнім часом.

“Об’єкти стратегічної власності приватизовуватись не будуть. Ми перевіримо, як відбувалась приватизація об’єктів стратегічного значення, які було скуплено за безцінь”, – заявила Тимошенко, не уточнюючи, про які саме об’єкти йдеться. 

Нагадаємо, 4 березня колегія суддів Окружного адміністративного суду Києва задовільнила позов Тимошенко проти уряду щодо підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго, яке відбулося у травні 2016 року.

Суд визнав протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів № 315 від 2016 року про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів.

Згідно з даними у базі на сайті Верховної Ради, вказана постанова є не чинною. Розпорядження уряду, яке оскаржувала Тимошенко, втратило чинність на підставі постанови КМ № 867 від 19.10.2018.

У Кабінеті міністрів заявили, що оскаржать рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання незаконною постанови уряду, якою до жовтня 2018 року визначався порядок формування ціни на природний газ для потреб населення.

Представники Тимошенко заявили про намір домагатися від НАК “Нафтогаз України” повернути українцям гроші, заплачені ними в період дії постанови уряду про підвищення ціни на газ.

Під час мітингу в м. Красилів на Хмельниччині Юлія Тимошенко заявила , що  рішення Окружного адмінсуду м. Києва про незаконність підвищення цін на газ урядом у 2016 році стало базою для зниження тарифів вдвічі, про яке обіцяла «Батьківщина».

Також лідер “Батьківщини” переконана, що визнання судом підвищення цін на газ для населення урядом в 2016 році незаконним свідчить про те, що все подальше ціноутворення газу також було необгрунтованим.

Читайте також: “Країну має очолити суперлюдина, з суперможливостями, з суперпрограмою. Термінатор”, – Тимошенко

Please follow and like us: