Politerno > Україна і світ > Богдан на закритій зустрічі з журналістами критикував МВФ, Гончарука, Баканова і “слуг народу”

Богдан на закритій зустрічі з журналістами критикував МВФ, Гончарука, Баканова і “слуг народу”

  • 18 Листопада, 2019
  • 1246 Переглядів
  • 0

15 листопада голова Офісу президента Андрій Богдан, а також його заступники Кирило Тимошенко і Юрій Костюк зібрали близько 20 іноземних і українських журналістів на зустріч у форматі off the record.

Від кількох незалежних одне від одного джерел видання The Babel дізналося, про що Богдан говорив з журналістами 15 листопада.

Голова ОП незадоволений роботою Ради і Кабміну та не знає, як переконати Захід, що влада й олігарх Ігор Коломойський — це не одне і те саме.

Це не перша така зустріч Богдана з журналістами, попередня відбулася 24 жовтня. І тоді, і 15 листопада голова ОП пояснював свою позицію щодо ключових політичних тем: роботи парламенту і Кабміну, переговорів з Росією, розведення військ.

Обидва рази Богдан був емоційним, матюкався, і під час останньої зустрічі його навіть попросили добирати слова. 

Богдан вважає, що Міжнародному валютному фонду більше нічого вимагати від України — депутати виконали головні вимоги, ухваливши в першому читанні закон про продаж сільгоспземель\закон про ринок землі і повернувши кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Тепер МВФ хоче знати, наскільки близький до влади олігарх Ігор Коломойський. Переконати іноземних партнерів, що він веде свою гру, команді президента складно.

Є дискусія з МВФ про долю глави правління Райффайзен Банка Аваль Олексія Писарука 

Вважає, що премʼєр-міністр Олексій Гончарук працює повільно і не завжди продуктивно. Через це з ним постійно доводиться сперечатися.

Каже, що з голови СБУ Івана Баканова такий самий силовик, як з самого Богдана. Тому між ними є розбіжності.

З призначенням голови Київської міської державної адміністрації влада не поспішає, бо «не впевнена в персоналіях». На питання, чим не влаштовує кандидатура нардепа від «Слуги народу» Олександра Ткаченка і коли буде призначення, по суті чиновник не відповів.

Вважає, що мета мітингів «Національного корпусу» Андрія Білецького проти розведення військ і продажу землі — зайняти електоральну нішу «Європейської солідарності» Петра Порошенка. Сам Білецький таким чином хоче стати головним опонентом президента Зеленського.

Богдан розчарувався у фракції «Слуга народу». Вважає, що у багатьох депутатів через стрімке карʼєрне зростання почалася «зіркова хвороба». Повторив тезу зі свого інтервʼю «ВВС Україна» про те, що у фракції є «психічно хворі люди». Дострокові парламентські вибори вважає малоймовірними, але «подивимося».

Зустрічався з бізнесменом Рінатом Ахметовим і нардепом фракції «Опозиційна платформа — За життя» Сергієм Льовочкіним щодо деяких голосувань у парламенті.

Також Богдан поскаржився, що його ніхто не любить.

Читайте також: Богдан здійснює рейдерське захоплення фірми Бахматюка

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE