Politerno > Тернопільщина > Об’єднати “лівих” і “правих”: в Тернополі презентували новий політичний проект

Об’єднати “лівих” і “правих”: в Тернополі презентували новий політичний проект

 • 2 Червня, 2020
 • 1983 Переглядів
 • 0

Фото “Доба”

У понеділок, 1 червня, у Тернопільському прес-клубі презентували новий політичний проект “За майбутнє”, який розгортає свою діяльність на теренах Тернопільської області.

Народний депутат з одноіменної групи у Верховній Раді Іван Чайківський, депутат обласної ради від “Народного контролю” Володимир Болєщук та його колега “укропівець” Андрій Цибульський зібрали журналістів для того, щоб оголосити – вони йдуть на місцеві вибори однією командою.

Партія “За майбутнє”, групу якої у Верховній Раді журналісти швидко охрестили групою “За Майбах” (є такий дуже дорогий автомобіль віп-класу), була створена 20 травня. Очолив її давній соратник скандального олігарха Ігоря Коломойського, нардеп з Волині Ігор Палиця. За даними “Української правди”, саме Палиці президент Володимир Зеленський на березневій зустрічі з олігархами в ОП доручив кураторство на Тернопільщині, однак, за джерелами видання, новопрезначений голова ТОДА Володимир Труш начебто відмовився співпрацювати з нардепом. А після того, як Труш вигнав з наради щодо подолання наслідків епідемії коронавірусу представника Палиці Чайківського, між новим губернатором і нардепом-господарником спалахнув конфлікт. Принаймні ЗМІ, що входять в орбіту “замайбутнівця”, почали нещадно “мочити” івано-франківського призначенця і не помітити цього було дуже важко.

Як повідомив Іван Чайківський під час презентації, днями у Тернополі було створено осередок політичної партії “За майбутнє”. Очолив обласний осередок нової партії вже згаданий депутат Тернопільської облради Володимир Болєщук, а його заступником став депутат облради Андрій Цибульський.

Слід зазначити, що усі троє політиків мають за спиною чималий багаж партійних “блукань”. Так, Володимир Болєщук у минулому партієць УНП (Українська народна партія), згодом, коли після Майдану більш-менш котирувався “Народний контроль” Дмитра Добродомова, обрався до обласного парламенту від цієї партії. “Укропівец” Андрій Цибульський колись був помічником нардепа від БПП “Солідарність”, ідейного “ударівця” Ігора Побера, а до того, членом молодіжного крила партії “Батьківщина” ВМГО “Батьківщина молода”.

Яка саме ідеологія об’єднує трійцю політиків в проекті “За майбутнє”, не зрозуміло. Хоча, відповідь скоріше криється у народній назві парламентської групи, про яку згадувалось вище. А ще, це мабуть популярна нині ідеологія – проти усього поганого і за все хороше!

І це дуже схоже на правду, адже спікери під час брифінгу наголосили, що “не можна ділити людей на «лівих» і «правих», треба консолідувати суспільство”. І додали, що партія відкрита до співпраці з представниками різних напрямків і політичних поглядів.

Чимось це нагадує скандальне “Какая разница?” від Володимира Зеленського. Сіра ідеологічна зона в наш час користується значним попитом і недолібертаріанство партії  “Слуга народу” – цьому яскравий приклад. То чому б цим не скористатися? А підпис члена групи “За майбутнє” Антона Яценка під депутатським поданням, спільно з ОПЗЖ, за відміну амністії учасникам Революції Гідності, вдало лягає у канву цієї “ідеології”. Про “регіональне” минуле самого Івана Чайківського годі й згадувати!

Отже, за словами членів новонародженої партії, головний орієнтир політичної сили: “українці повинні відчувати, що вони – господарі на своїй землі. На місце безладу має прийти видимий результат, якого чекає країна”.

Володимир Болещук під час презентації партії у прес-клубі зазначив, що “За майбутнє” планує брати активну участь у наступних місцевих виборах, які мають відбутися у жовтні цього року.

“Ми будемо брати участь у виборах до всіх 55 об’єднаних територіальних громад на Тернопільщині. Будемо висувати своїх кандидатів на посади голів ОТГ або ж у деяких випадках будемо підтримувати діючих голів ОТГ, якщо вони показали хороший результат своєї роботи”, – сказав голова осередку.Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь