У зв’язку з епідемією COVID-19 Словаччина обмежила в’їзд на свою територію, тому деякі пункти пропуску на кордоні з Україною будуть закриті.
Про це повідомила Державна прикордонна служба України.
“Уряд Словаччини вніс доповнення щодо умов в’їзду на територію своєї держави. Обмеження вводяться у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації у Словацькій Республіці і в Україні.
Зокрема словацькі прикордонники повідомляють, що з 09.00 (за київським часом) 9 листопада 2020 року буде тимчасово закрито пункт пропуску “Велке Слеменце”, з українського боку – “Малі Селменці”. Також тимчасово припиняється оформлення пішоходів у пункті пропуску “Убля”, з українського боку – “Малий Березний”.
У пункті пропуску “Вишнє Нємецке”, з українського боку – “Ужгород”, пропуск осіб, які тимчасово або постійно проживають на території Словаччини, буде здійснюватися з 08.00 до 20.00 (за київським часом)”, – йдеться у повідомленні.
У ДПСУ повідомили, що всі подорожуючі під час в’їзду у Словаччину зобов’язані пройти антигенний тест і в подальшому підлягають самоізоляції, під час якої на п’ятий день повинні зробити тест RT PCR. Від проходження антигенного тесту звільняються особи, які прямують територією Словаччини транзитом, та відповідно до винятку указу Управління охорони здоров’я Словацької Республіки або письмового винятку.
Пропуск вантажного автотранспорту здійснюватиметься без обмежень.
- Польський парламент ухвалив новий закон про допомогу українцям – що він передбачає
- Після розмови з Трампом фон дер Ляєн анонсувала 19-й пакет санкцій Євросоюзу проти РФ
- Детективу НАБУ, який вів справу Міндіча, повідомили про нову підозру
- Ворог вдарив по адміністративній будівлі Фармацевтичного університету у Харкові. ВІДЕО
- Росіяни атакували Запоріжжя: виникли пожежі, є загиблий і понад 10 потерпілих
- Окупанти на Сумщині поранили 12 цивільних, в центрі Краматорська – 9, на Чернігівщині – 4 пожежників