Politerno > Тернопільщина > В Тернопільській ОДА нагородили переможців конкурсу “Кращий заклад загальної середньої освіти – 2020”

В Тернопільській ОДА нагородили переможців конкурсу “Кращий заклад загальної середньої освіти – 2020”

  • 5 Січня, 2021
  • 1606 Переглядів
  • 0

На Тернопільщині обрали «Кращий заклад загальної середньої освіти – 2020». Переможців конкурсу нагородив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

  «Ваша професія є надважливою, саме ви формуєте думку та світогляд дітей. Заклади які перемогли стали найкращими в області. Вчителі змогли довершити та удосконалити попередні напрацювання дистанційного навчання в умовах коронавірусу. Я впевнений, що разом ми зможемо подолати всі труднощі й з нового навчального року, у вересні, повернемо дітей за парти, а навчальний процес у звичний ритм», – розповів голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

 

 В обласному етапі конкурсу взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та 28 закладів загальної середньої освіти І-ІІІ й ІІ-ІІІ ступенів. Навчальні заклади оцінювали за такими критеріями: функціонування і дієвість вебсайту закладу, організація освітнього простору, ефективність використання педагогічного потенціалу, забезпечення розвитку матеріально-технічної та навчально-методичної бази відповідно до вимог концепції Нової української школи та співпраця з громадськими інституціями, волонтерські ініціативи тощо.

Відтак перемогу здобули: ЗЗСО I-II ступенів с. Дзвиняч Заліщицької міської ради, ЗОШ I-III ступенів смт Гусятин Тернопільської області та ЗЗСО I-III ступенів Заліщицька державна гімназія. Переможці конкурсу отримали цінні призи та подарунки.

Нагадаємо,  конкурс  «Кращий заклад загальної середньої освіти 2020» розпочався 12 листопада та тривав до 28 грудня. Він відбувався у два етапи. Спершу найкращий навчальний заклад обрали на рівні районів, ОТГ, а під час другого етапу журі визначило остаточних переможців.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE