Politerno > Україна і світ > Батьки отримають доступ до електронних журналів та щоденників учнів

Батьки отримають доступ до електронних журналів та щоденників учнів

  • 5 Січня, 2021
  • 749 Переглядів
  • 0

Міністерство освіти та науки почало підключати школи до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників.

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Школам пропонують підключитися до модуля E-Journal, який є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа “Інститут освітньої аналітики”).

Водночас заступник міністра освіти і науки України з питань цифровізації Артур Селецький зазначає, що ті школи, які вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними.

Ми плануємо побудувати їх зв’язок із системою АІКОМ, де будуть акумулюватись дані, зокрема, про успішність навчання всіх учнів.

Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним“, – уточнив він.

E-Journal збиратиме дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо.

Інформація буде вноситись вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.

Батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.

Щоб підключитися до E-Journal заклад освіти має зробити чотири кроки.

За перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.

Нагадаємо, уряд у доопрацьованому проєкті бюджету-2021 запропонував збільшити витрати на Офіс генпрокурора і зменшити фінансування освіти та Пенсійного фонду.

Міністерство охорони здоров’я переводить школи на новий санітарний регламент, який регулює наявність інтернету, зобов’язує обладнати туалети всередині приміщень, а також забороняє оренду під непрофільний бізнес.

3 грудня Верховна Рада не підтримала законопроект №3900, проти якого виступало християнське співтовариство. Тож християнську етику у школах – викладатимуть.

Членів Комісії з академічної доброчесності НУ “Чернігівська політехніка”, яка заперечила наявність плагіату у роботах міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, також спіймали на плагіаті.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE