Politerno > Україна і світ > Starship Ілона Маска вперше вдало приземлився, але потім вибухнув. Відео – Фото

Starship Ілона Маска вперше вдало приземлився, але потім вибухнув. Відео – Фото

  • 4 Березня, 2021
  • 433 Переглядів
  • 0

Приватна космічна компанія SpaceX Ілона Маска здійснила запуск і посадку десятого прототипа міжпланетного багаторазового корабля Starship, однак невдовзі після приземлення він вибухнув.

 

Напередодні старту SN10 Маск зазначив, що випробування прототипу пройдуть успішно з ймовірністю 60% (попередні тести, за оцінкою Маска, мали 33% на успіх).

 

Starship SN10 о 19:49 почали заправляти паливом (метан та кисень). Запуск очікувався о 20:50 за київським часом, але підготовка була перервана через необхідність технічних робот на стартовому майданчику.

О 22:14 запуск був скасований за одну десяту секунди до старту. SpaceX повідомила, що друга спроба, можливо, відбудеться о 00:50.

Ілон Маск повідомив, що причина переривання була у занадто суворому налаштуванні параметрів двигунів космічного корабля. Винахідник підтвердив, що друга спроба відбудеться. Зазначимо, що стартове вікно лишається відкритим до 2:00 4 березня.

Момент переривання запуску.

 
Скрін трансляції
 

Starship SN10 встановлено на власному пусковому комплексі SpaceX біля містечка Бока Чика у штаті Техас, яке Маск має намір перейменувати у Зоряна база (Starbase) та розбудувати там велике місто.

 

16 лютого в Техасі завершили підготовку 11-го прототипу Starship в той час, коли ще п’ять тестових моделей багаторазового міжпланетного корабля наразі ще будуються.

В Бока Чика також тривають роботи з підготовки Superheavy BN1 та BN2 – ракети-носія для Starship. 24 грудня Маск повідомив, що її перший запуск відбудеться вже за “кілька місяців”.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE