Президент Володимир Зеленський подякував депутатам за прийнятий в першому читанні законопроєкту про деолігархізацію.
Про це сказано в твіттері Зеленського.
“Дякую Верховній Раді за підтримку за основу мого законопроєкту № 5599 про деолігархізацію. Олігархи – це минуле. Всі вони мають стати просто великими бізнесменами. Нам потрібні прозорі економічні відносини і рівні правила гри для всіх”, – сказано в президентському повідомленні.
Нагадаємо, сьогодні парламент прийняв за основу так званий “антиахметівський” законопроєкт (№5600) – про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.
Крім змін, що стосуються власників великого бізнесу, зокрема Ріната Ахметова, в урядовому законопроєкті міститься низка змін, які зачеплять широке коло українців.
