На кордоні з Росією невідомі напали на український прикордонний загін.
Про це повідомляє прес-служба МВС.
Інцидент стався вночі 18 липня в Сумській області.
За даними правоохоронців, троє зловмисників напали на двох українських прикордонників. Силовиків побили і відібрали зброю. Спікер ДПСУ Андрій Демченко стверджує, що нападники пішли вглиб України.
Зловмисникам за напад на прикордонників загрожує до 15 років позбавлення волі. Охорона державного кордону з Російською Федерацією здійснюється в посиленому режимі.
За даними видання Sumy Today, до нападу на прикордонників можуть бути причетні співробітники СБУ. Інше видання “Преступности.нет” стверджує, що співробітники УСБУ були виявлені прикордонниками в Сумській області, коли рибалили. На зауваження про те, що вони незаконно перебувають на ділянці державного кордону, відповіли в грубій формі, через що завʼязалася бійка.
Журналісти стверджують, що співробітники спецслужби побили прикордонників, відібрали їх зброю, яку потім скинули і зникли з місця НП.
“На даний момент особи нападників, які, до слова, знаходилися в стані алкогольного спʼяніння, встановлені. Найближчим часом їм буде повідомлено про підозру і обрано запобіжний захід”, — заявило в коментарі журналістам обізнане джерело.
На місце надзвичайної події прибув голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко. Прикордонники повʼязують напад з боротьбою з контрабандою та іншими порушеннями на кордоні.
“Державна прикордонна служба активно протидіє протиправній діяльності на державному кордоні, через що прикордонні наряди постійно піддаються агресивним діям з боку протиправних елементів”, — повідомляє прес-служба ДПСУ.
Спікер ДПСУ Андрій Демченко в коментарі журналістам 24 каналу розповів, що зловмисники, які побили прикордонників, втекли вглиб України, не перетинаючи кордон з Росією. Постраждалі офіцери прикордонного загону знаходяться в задовільному стані.
“Нападники втекли вглиб території України. Швидше за все, напад стався саме з території України. Усі подальші обставини встановить слідство”, — додав Демченко в коментарі.
Прес-центр СБУ офіційно не коментував інформацію про те, що співробітники спецслужби можуть бути причетні до нападу на прикордонників в Сумській області.
