Politerno > Україна і світ > Вітання від Путіна через гінця Меркель

Вітання від Путіна через гінця Меркель

  • 13 Серпня, 2021
  • 416 Переглядів
  • 0

Влада активно готується до нового сезону, який може виявитися несподіваним і з наслідками.

СБУ пресує радикалів, які потенційно можуть вийти на вулиці. ОП формує «зелений комсомол», який повинен в разі чого виступити на публічний захист влади. Депутати розкотилися по країні, як упавші помідори, з завданням, гідним Шерлока Холмса: з лупою вишукувати приклади успіхів влади і гучно про них розповідати.

З інспекційною перевіркою по країні проїхав Дмитро Разумков – і продемонстрував, що формально саме він друга людина в країні, а зовсім не деякі, що так думають, а також нагадав, що в повноваження Верховної Ради входить саме контроль за виконавчою владою.

А ще й досить представницька «Кримська платформа» збирається. У всякому разі, достатня, щоб вивести з рівноваги Кремль і його дипломатичну обслугу.

І все б при владі непогано, та ось тільки Ангела Меркель псує всю красу. Справа навіть не в тому, що перед візитом до Володимира Зеленського канцлер ФРН заїжджає до Володимира Путіна: ну хочеться заслуженій фрау попрацювати гінцем, що приносить погані звістки – її справа. Образи саме через хронологію її приїздки.

Розумієте, друзі приходять до тебе на День народження і святкують з тобою разом до самого кінця. Начальник, якщо він тебе поважає, теж повинен заїхати на годинку, привітати, щоб всі гості побачили, що ти у начальника в авторитеті. А ось напередодні свята заїжджають лише кредитори – мовляв, гуляти зібрався? Ну, гуляй-гуляй, не забувай тільки, що час відповіді по зобов’язанням наближається неухильно.

Олександр КочетковДіліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE