Politerno > Україна і світ > У Києві підняли найбільший прапор, а Зеленський поїхав у географічний центр України. ВІДЕО

У Києві підняли найбільший прапор, а Зеленський поїхав у географічний центр України. ВІДЕО

  • 23 Серпня, 2021
  • 485 Переглядів
  • 0

У Києві в День державного прапора піднято найбільший прапор в Україні, а в географічному центрі держави – селі Мар’янівка Черкаської області за участю президента Володимира Зеленського підняли державний прапор.

Про це повідомляє Укрінформ.

 

Найбільший стяг в Україні у Києві підняли на флагшток ветерани АТО та ООС.

Церемонія відбулася за участю київського міського голови Віталія Кличка і загальновійськового взводу роти Почесної варти.

День державного прапора у столиці вперше проходить на території меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні“. Тут торік відкрили меморіал із найбільшим прапором.

Флагшток нині є найбільшим в Україні. Його висота – близько 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Водночас на площі Конституції перед будівлею Верховної Ради відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора України з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності. У церемонії, зокрема, взяли участь керівництво ВР та народні депутати.

“Треба робити так, щоб український стяг, синьо-жовтий, був не лише над Києвом, але й над Донецьком і Луганськом, тому що для нас це не просто прапор країни. Це прапор перемоги, який, я впевнений, буде таким, а для цього повинні працювати і ми (влада — ред.), і ви (громадяни — ред.), і наша армія”, – сказав голова українського парламенту Дмитро Разумков.

Разом з тим, у географічному центрі України – селі Мар’янівка Черкаської області підняли державний прапор за участю президента Володимира Зеленського.

Президент розповів, що у географічному центрі України біля флагштока з національним стягом розміщено артоб’єкт, де розташовано 25 сталевих крил, що уособлюють 24 області України й український Крим.

“Це – символ того, що підніматись угору і бути на висоті набагато легше разом”, – підкреслив Зеленський.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE