Politerno > Україна і світ > Дякуючи Україні за президентів, Зеленський пожартував над Януковичем і не згадав про Порошенка. Трансляція

Дякуючи Україні за президентів, Зеленський пожартував над Януковичем і не згадав про Порошенка. Трансляція

  • 24 Серпня, 2021
  • 880 Переглядів
  • 0
президенти України

У центрі Києва відбуваються офіційні урочистості до Дня Незалежності.

Президент України Володимир Зеленський під час промови озвучив жарт, який розсмішив присутніх другого, третього та п’ятого президентів – Леоніда Кучму, Віктора Ющенка та Петра Порошенка.

Зеленський пояснював, чому український народ є єдиним, і наголосив – кожен з регіонів дав державі важливих постатей. Спочатку глава держави подякував Рівненщині за першого президента України Леоніда Кравчука, потім – Чернігівщині за другого, Леоніда Кучму, Сумщині – за третього, Віктора Ющенка.

А Коли черга дійшла до Донеччини, Зеленський зробив паузу і подякував східному регіону України за Леоніда Бикова – талановитого митця, та за спортсмена зі світовим ім’ям Сергія Бубку (Бубка народився у Луганську).

Через те, що присутні очікували, що Зеленський скаже про президента-втікача – Віктора Януковича, почався сміх серед глядачів. Жарт розвеселив Порошенка, Ющенка та Кучму, присутніх на святкуванні.

При цьому про Порошенка Зеленський також не згадав.

Рівненщина подарувала нам першого президента України, Чернігівщина – другого, Сумщина – третього. Донеччина… подарувала нам Леоніда Бикова і Сергія Бубку! Луганщина Володимира Даля, Кіровоградщина подарувала Карпенка Карого і Кропивницького, а з ним – і театр.

Житомирщина Лесю Українку та поезію, Полтавщина Миколу Лисенка та Оперу”. – зазначив Зеленський.

Центральною вулицею столиці пройшли 4 тисячі бійців та військова техніка, а в небо над Києвом піднялася авіація, зокрема найбільший у світі літак – українська Мрія.

О 14 годині пройде річковий парад на Дніпрі за участю кораблів ВМС України та Державної прикордонної служби.

Нагадаємо, 23 серпня саміт Кримської платформи прийняв декларацію, яка містить зобов’язання розглянути запровадження додаткових санкцій відносно РФ у разі подальшої агресії.

Також учора стало відомо, що західні ЗМІ розкритикували санкції і закриття інтернет-видання “Страна”.

23 серпня Україна отримала 2,7 млрд доларів в рамках нового розподілу Міжнародним валютним фондом спеціальних прав запозичення (СПЗ, SDR).

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE