Politerno > Україна і світ > Захист Дроздова затягує передачу до суду справи АН-26, – Венедіктова

Захист Дроздова затягує передачу до суду справи АН-26, – Венедіктова

  • 25 Вересня, 2021
  • 387 Переглядів
  • 0

Генпрокурорка Ірина Венедіктова звинуватила захист екскомандувача Повітряних сил ЗСУ Сергія Дроздова у затягуванні передачі до суду справи про катастрофу літака АН-26 під Харковом.

Про це Венедіктова у Facebook у роковини трагедії під Чугуєвом.

“Ще 5 травня ми надали доступ сторонам до зібраних матеріалів. Завершили ознайомлення з ними наразі всі потерпілі та їхні представники, четверо підозрюваних та їх захисники, один підозрюваний та його захисник перебувають на завершальному етапі ознайомлення.

Разом з тим, підозрюваний, який вже звільнений з посади командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, жодного разу до Державного бюро розслідувань не з’явився та не ознайомився із матеріалами досудового розслідування.

Його адвокати затягують розгляд клопотання слідчого про встановлення строку для ознайомлення із матеріалами, заявляючи численні клопотання та відводи слідчому судді. Тому це клопотання не розглянуте вже упродовж більш як півмісяця.

20 вересня слідчим суддею залишено без задоволення скаргу захисника екскомандувача Повітряних Сил ЗСУ на повідомлення про підозру. Тож лише через неналежну процесуальну поведінку підозрюваного обвинувальний акт ще не направлений до суду”, – зазначила генпрокурорка.

За словами Венедіктової, слідство було завершено за 7 місяців і 10 днів – зібрано понад 60 томів матеріалів справи.

Підозрювані у порушенні правил польотів, підготовки до них та правил експлуатації літальних апаратів, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки, та у недбалому ставленні до служби – шестеро військових службових осіб.

Це керівник польотами, що 25 вересня 2020 року відбувались у військовій частині А4014, заступник командира цієї частини з льотної підготовки, заступник командира частини, командир частини, начальник Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та командувач Повітряних Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо, 18 грудня Державне бюро розслідуваня вручило підозри у справі катастрофи військового літака АН-26 на Харківщині командувачу Повітряних сил ЗСУ Дроздову – у недбальстві, та командиру військової частини та керівнику польотів військової частини – у порушенні правил польотів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE