Politerno > Україна і світ > ТСК щодо “вагнерівців” заслухала Бурбу, але не у Раді

ТСК щодо “вагнерівців” заслухала Бурбу, але не у Раді

  • 24 Вересня, 2021
  • 351 Переглядів
  • 0
Бурба

Ексначальник ГУ розвідки Міноборони Василь Бурба в режимному приміщенні дав свідчення у справі найманців ПВК “Вагнера” ​​ТСК Верховної Ради. Нардеп Роман Костенко повідомляє, що зустріч була в будівлі ГУ розвідки.

Про це повідомили глава ТСК Мар’яна Безугла в коментарі журналістам і нардеп “Голосу” Роман Костенко, яких цитує “Інтерфакс-Україна“.

Повідомляється, що заслуховування Бурби проходило в режимному приміщенні в присутності членів тимчасової слідчої комісії

“Заслуховування (Бурби – ред.) відбулося в відповідним режимному приміщенні і з відповідними умовами в присутності членів тимчасової слідчої комісії”, – зазначила Безугла.

“Він (Бурба – ред.) мені відзвонився близько півгодини тому, сказав, що він вийшов (з засідання ТСК), що все нормально, що він у безпеці. Він дав свідчення тимчасовій слідчій комісії, засідання якої проходило не в будівлі комітетів Верховної Ради, а, за попередньою інформацією, – в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Засідання вже закінчилося”, – повідомив Костенко.

Нагадаємо, народних депутатів від опозиції не пустили на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розгляду справи “вагнерівців”. Нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін у Telegram повідомив, що засідання парламентської слідчої комісії у справі “вагнерівців” перенесли з Верховної Ради до будівлі Головного управління розвідки. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE